איך לקנות נכסי נדל"ן במכירות פומביות בלונדון?

כיום ברור למשקיעים ותיקים רבים שלונדון הופכת למוקד השקעות משתלם.

השוק היציב והחזק, שיעור הצמיחה הגבוה והביקוש הגובר לשכירות, מזינים את נהירת המשקיעים.

עם זאת, המורכבויות הבירוקרטיות הרבות לעתים קרובות מרתיעות משקיעים, בעיקר אלו שעושים את הצעדים הראשונים בעיר.

דרך נוחה אחת שנעשית פופולרית בקרב משקיעים, היא לרכוש נכסים במכירה פומבית בלונדון. ישנם יתרונות רבים שניתן להפיק משיטה זו. כאן, חיברנו מדריך מקיף שיסביר את כל השלבים בכניסה למכרזים וכיצד למצות מהם את המיטב:

למה להשקיע דווקא בלונדון?

יש סיבה לכך שהעיר זוכה לעניין כה רב. שוק הנדל"ן בלונדון הוא אחד מהדינמיים והתחרותיים בעולם.

airalo ad

השכונות המגוונות של העיר מציעות טווח רחב של נכסים במחירי כניסה מגוונים ויתרונות בולטים מובחנים, מדירות יוקרה בלב העיר ועד לבתים פרטיים מקסימים בפרברים.

פרסומת של מסעדת מזל בלונדון

מחירי הנכסים בלונדון מפגינים צמיחה מתמדת לאורך השנים, כשהביקוש גובר על ההיצע באופן ניכר.

נתון זה, לצד היותה מעצמה פיננסית ותרבותית עולמית, הופכת את לונדון לאזור כדאי להשקעות.

נהגוס - פרסום לרוחב

כדי ליהנות מההזדמנויות המשתלמות ביותר בשוק הדינמי של לונדון, אנו מעמידים לרשותך מומחים מובילים בעולם הנדל"ן בעיר. רוצה לקבל ייעוץ ממקצוענים שחיים את השוק? מזמינים אותך להשאיר פרטים כאן או למטה.

נכסים במכירה פומבית בלונדון: איך זה עובד?

במובנים רבים, מכירה פומבית של נכסים בעיר מתנהלת באופן דומה למכירות הקלאסיות שאנו מכירים משלל תחומים אחרים. קונים פוטנציאליים מתכנסים במועד שנקבע לאירוע ובו הנכסים נמכרים למציעים שיספקו את המחיר הגבוה ביותר.

זוהי דרך מעולה למצוא נכסים במחיר תחרותי והסיבה לכך היא פשוטה. הפנייה למכירה פומבית לרוב נובעת מצורך של בעלי הנכסים לבצע מכירה במהירות והם יעדיפו לא למשוך את תהליך המכירה רק כדי להשיג מחיר טוב יותר.

מכירות פומביות מבוצעות בדרך כלל על ידי בתי מכירות או סוכנויות נדל"ן ואירועים אלו עשויים להתקיים במיקום פיזי או ברשת.

כדי להתחיל, יש לאתר את המכירה הפומבית ולהירשם אליה מראש. על מנת להבטיח את רישומך, יהיה עליך לספק פיקדון כספי המשמש כ"דמי רצינות".

ביום המרכז, המציעים מתחרים זה בזה על ידי הגשת הצעות על הנכסים שבהם הם מעוניינים. הנכס נמכר למשתתף שהציג את ההצעה הגבוהה ביותר.

כבר במעמד המכירה הפומבית, יידרש ממנו לשלם מקדמה ולחתום על חוזה באופן מידי. חשוב להפנים נקודה זו ולהבין כי לא מדובר בהזדמנות לאתר נכסים או להביע עניין בלבד – כל הצעה מחייבת וסגורה.

למי מתאים אפיק הרכישה הזה?

ישנם משקיעים רבים שיכולים להיתרם מרכישת נכסים במכירה פומבית בלונדון. מצד אחד, זהו אפיק רכישה נוח למשקיעים בתחילת דרכם המחפשים אחר פתרון מהיר וקל לאיתור נכסים.

במקום לעבור בין סוכנויות שונות ולכתת רגליים בעיר כדי לאתר נכס, המכירה הפומבית מרכזת שפע של הזדמנויות משתלמות. אין ספק כי המכירות הפומביות מאזנות במידה רבה את חוקי המשחק בשוק ומאפשרות למשקיעים קטנים להתחרות במוסדות גדולים יותר.

עם זאת, גם משקיעים ותיקים יוכלו לאתר במכירות כאלו נכסים ייחודיים או כאלו שלעתים קרובות קשה להשיג בשוק הפתוח.

אילו מגבלות חשוב שניקח בחשבון?

על אף שמכירות פומביות מציעות פתרון אטרקטיבי, חשוב לקחת בחשבון שאנו נכנסים להתחייבות "על המקום". ישנו תמיד הסיכון שנקנה חתול בשק, שכן לא תהיה לנו הזדמנות לבדוק את הנכס ביסודיות לפני שנגיש הצעות.

בנוסף, אין כל ערובה לכך שהנכס אכן יימכר במכירה הפומבית. בכל הנכס ברוב המקרים קובע רף מינימום ואם ההצעות לא יגיעו לרף הזה – המכירה לא תתקיים.

האם זה אכן משתלם?

אחד היתרונות העיקריים של רכישת נכס במכירה פומבית הוא הפוטנציאל לרכוש נכסים במחיר תחרותי.

כמו כן, זהו נתיב מהיר שמאפשר לאתר נכס, להגיש הצעות ולהשלים את העסקה תוך שבועות ספורים. כמובן שישנה גם העובדה שאנחנו מבטלים לחלוטין את הסיכון להפתעות במחיר לאחר הגעה להסכמות.

כפי שניתן לראות, רכישת נכס במכירה פומבית עשויה להיות מורכבת. ליווי של איש מקצוע יוכל לסייע לך להעריך סיכונים פוטנציאליים בנכס ולייעץ לך כמה כדאי להילחם עליו במכירה ועד איזה גבול. רוצה לקבל סיוע מקצועי לכל אורך תהליך הרכישה שלך? פשוט משאירים פרטים כאן ואנחנו חוזרים אליך בהקדם.