מפת האטרקציות של לונדון

אני שמח להביא לכם כאן את מפת האטרקציות המלאה של "הלונדוניסט" עם כל האטרקציות המובילות בלונדון – מקומות מעניינים, שווקים, פארקים, מוזיאונים ועוד ועוד. המפה מתעדכנת על ידי כל הזמן, אונליין, במטרה להביא לכם את המפה הכי שווה ושימושית, שתוכלו להשתמש בה תוך כדי הטיול שלכם! (מי שרוצה יכול ומוזמן להוסיף את המפה לרשימת המפות שלו בגוגל, ולהשתמש בה במהלך הטיול!).
כמו כן, לעוד המווון המלצות שוות, אל תשכחו לעקוב אחרי גם באינסטגרם, ואם אתם אוהבים אוכל טוב ו/או אמנות רחוב, לא לפספס את סיורי האוכל המושקעים שלי, או את סיורי השופינג והמוזיקה המעניינים שלנו.

בנוסף, דאגתי לצרף לכל מקום תמונות להמחשה ותיאור בעברית כדי להקל עליכם לבחור איפה לבלות את הזמן וכיצד לנצל אותו באופן היעיל ביותר. בחלק מהמקומות אני ממליץ לבדוק שעות פתיחה בקישורים המצורפים. אני מקווה שהמפה הזו תשמש אתכם ותעזור לכם ושיהיה לכם טיול מרנין!. אבל, אם אתם ממש צריכים חתיכת נייר על הברכיים אז קבלו קישור לרכישת מפות אמיתיות של לונדון ומדריכי טיולים בעברית ובאנגלית. עכשיו, רק בגלל שאתם חברים של הלונדוניסט אז יש לכם 10% הנחה על כל המפות והספרים בלינק הזה :).


airalo ad

אטרקציות בלונדון

פרסומת של מסעדת מזל בלונדון