ביטוח נסיעות ללונדון

באנר פספורטכארד ותטיסנו

לונדון, בירת בריטניה, האימפריה ההיסטורית שהשמש מעולם לא שוקעת בה, היא אחד המטרופולינים העצומים והמרשימים ביותר בעולם המערבי. העיר העתיקה והמפותחת מציעה המון לתיירים המבקרים בה, מתיאטראות ומוזיאונים לאמנות ולהיסטוריה ועד למרכזי קניות אטרקטיביים, שפע אוכל רחוב מפתה ואתרים רבים שפשוט אסור להחמיץ בהם ביקור. על אף שמדובר בבירתה של מדינה אירופאית מסודרת מאוד, שהמציאות בה כבר מזמן אינה כפי שהיא מתוארת בספריהם של דיקנס ואוסקר וויילד, גם בטיול יחסית "שגרתי" ללונדון חשוב שנשמור על בטיחותנו ככל הניתן.

כמו בכל חופשה, גם כאן אנו זקוקים לביטוח נסיעות ועל מנת לבחור בביטוח הנסיעות המתאים ביותר, חשוב שנלמד מראש את הסיכונים הטמונים בנסיעה ללונדון. במדריך המקוצר הזה נסקור כמה מהאתגרים הבטיחותיים הממתינים לתיירים בבירת הממלכה המאוחדת ואת הדרכים היעילות ביותר להתמודד עמם ולבחור בכיסוי ביטוחי אופטימלי.

בטיחות בדרכים

לונדון היא עיר סואנת ועמוסה. בנוסף, חלק מכללי התנועה האנגליים עשויים להיות זרים לאוכלוסיית התיירים ולכן, חשוב שנשמור על ערנות מוגברת וניקח בחשבון כמה מאפיינים.

 • חשוב לזכור כי באנגליה רכבים נוסעים בצדו השמאלי של הכביש, כתוצאה מכך, תנועת הרכבים בעת חציית כבישים מרכזיים עשויה להפתיע אותנו. יש להישמע להוראות רמזורים ותמרורים ולהיעזר בשלטים המציינים לאיזה כיוון יש להביט לפני חציית הכביש, על מנת לחצות בבטחה.
 • אם בכוונתך לשכור רכב, חשוב לתרגל את כיוון הנסיעה הלא שגרתי היטב. תאונות רבות מתרחשות באנגליה על ידי תיירים שלא הצליחו לזכור את חוקי התנועה.
 • עקב עומס התנועה וכיווניה המפתיעים, מומלץ לא להשתמש באוזניות בעת חציית כבישים, על מנת לשמור על ערנות ומודעות לסובב אותנו.

לסיוע ברכישת ביטוח טיולים בלונדון עם כיסוי ייעודי למקרי תאונות דרכים, אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטיך כאן.

airalo ad

פרסומת של מסעדת מזל בלונדון

נהגים לא מקצועיים

קל מאוד להיתקל במרכז העיר ב"חאפרים" שיציעו לך שירותי הסעה, לרוב במחירים מופקעים וברמת שירות ירודה תוך נהיגה מסוכנת וחסרת אחריות. לכן, חשוב מאוד שנקפיד להשתמש אך ורק במוניות רשמיות ומורשות לכל צרכי התחבורה שלנו בלונדון.

תרבות הפאבים

אחד הדברים המהנים והמרתקים שיש לאנגליה להציע, היא תרבות הפאבים השופעת. ישנם פאבים מסורתיים מלאי כל טוב תחת כל עץ רענן בהם ניתן לשבת על הבר עם כוס בירה או וויסקי מקומי ולספוג חלק בלתי נפרד מהתרבות האנגלית. על אף שמקומות הבילוי נסגרים יחסית בשעה מוקדמת, ועל אף תרבות השתייה המפותחת, האווירה עשויה מדי פעם להיות לא בטוחה בשעות מאוחרות של הלילה. כמו כן, הפיתוי לשתייה מופרזת על ידי תיירים אשר אינם מורגלים בכך, חושפת אותם לסכנות רבות ברחובות לונדון אחרי החשיכה. לכן, חשוב שננקוט במספר אמצעי זהירות.

נהגוס - פרסום לרוחב
 • יש לשמור את כל חפציך האישיים בקרבת מקום ולשמור עליהם היטב, היעדר תשומת הלב עשויה לחשוף אותם לגניבות רבות.
 • ברבים מהפאבים והמסעדות ישנם תופסנים תחת השולחן עליהם ניתן להדק תיקים וארנקים ומומלץ מאוד לעשות בהם שימוש.
 • מומלץ מאוד לתיירים, ובעיקר לנשים, לנוע מאזורי הבילוי אל בית המלון בקבוצות ולעולם לא לבד ולבחור ברחובות מוארים היטב.

באנר פספורטכארד ותטיסנו

איומים ביטחוניים ופשע

בשנים האחרונות עולה הכוננות הביטחונית באנגליה וכוחות הביטחון דרוכים היטב לכל תרחיש. על מנת לשמור על ביטחונך האישי ולשתף פעולה היטב עם כוחות הביטחון, חשוב שנקפיד על כמה כללים מנחים.

 • אין להשאיר תיקים וחפצים אישיים ללא השגחה באזורים ציבוריים. הדבר עשוי להוביל לאירוע ביטחוני ולהפעלת כוחות הביטחון.
 • מומלץ להוריד למכשיר הנייד את האפליקציה CitizenAID המעדכנת בזמן אמת על אירועים והתראות שונות על מנת להישאר במודעות למצב במרחבים הציבוריים.

ביטוח נסיעות ללונדון – כל מה שצריך לדעת

לקראת הנסיעה ללונדון, חשוב שתהיה בידיך פוליסת ביטוח נסיעות שתאפשר לך לנהל את סיכוניך ביעילות מרבית. כדי לברר איזו פוליסה תספק את כל הכיסויים הנדרשים לחופשה בלונדון, נסכם את כלל הצרכים שעשויים לעלות במהלך החופשה אשר מכוסים במסגרת ביטוחי נסיעות.

 • ביטוח תאונות דרכים ותאונות אישיות שיכסה אותך במסגרת כל אירוע שעשוי לעלות בדרכים או ברחובות לונדון.
 • ביטוח נגד גניבות רכוש.
 • שירותי חילוץ והצלה לאירועים ביטחוניים.
 • כיסוי טיפולים רפואיים ותרופות בחו"ל.
 • ביטוח ביטול טיסה ללונדון.

כאן ניתן לקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח נסיעות

האיזון העדין שבין המחיר לרמת השירות

שירותי ביטוח מסוימים, כמו פספורטכארד למשל, יאפשרו לך לכסות את הוצאותיך הרפואיות באופן מידי על ידי שימוש בכרטיס מגנטי ייעודי מבלי להוציא אגורה מכיסך. עם זאת, לא תמיד נקבל בפוליסה כזאת את כל הכיסויים הנדרשים לנו. לכן, בין אם נבחר בפוליסה של הפניקס או של הראל, העיקר שנבחן היטב מה הם תנאי ההחזר הביטוחי במקרה של תביעת ביטוח. לעתים, הררי הבירוקרטיה ותקופות ההמתנה הארוכות עשויות להיות מתסכלות מאוד וחשוב שנדע כיצד להימנע מהן.

סיוע פשוט ונוח

כבר יש ברשותך כרטיס טיסה ללונדון? את בתי המלון והאטרקציות השונות כבר תיאמת? אנו מאחלים לך נסיעה נעימה ומקווים שהחופשה תעבור בשלום. על מנת לסייע לך להבטיח את שלומך, אנו מזמינים אותך להיעזר בשירות מהיר ונוח.

מסע בטוח ובראש שקט, מתחיל בלחיצה אחת קטנה. על ידי השארת פרטיך בטופס המצורף, סוכן ביטוח מקצועי ומיומן יאתר עבורך את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכי החופשה שלך ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.