מצלמות בשידור חי מלונדון

מצלמה בשידור חי מארמון ווסטמיניסטר

מצלמה בשידור חי מרחוב Abbey לונדון

מיזם משותף של EarthCam ואולפני Abbey Road הוא מצלמה שמשדרת 24/7 ממעבר החצייה המפורסם והאייקוני, סמל חשוב של המוזיקה העולמית ואולי מעבר החציה המוכר ביותר בעולם!

אולפני אבי רואוד (Abbey Road) שבשכונת סנט ג׳ונס ווד בלונדון היו בלב ליבה של תעשיית המוזיקה הבריטית מאז שנות השלושים, והיו ידועים במיוחד בטכניקות הקלטה חלוציות ופורצות דרך, ואמנים גדולים שהקליטו באולפנים הללו כמה מהיצירות הגדולות ביותר שלהם, מהאלבום הידוע של הביטלס שתמונת הנושא שלו היא חברי הביטלס עוברים במעבר החציה הזה, ועד לאלבומים אגדיים כמו Dark Side of The Moon של פינק פלויד או OK Computer של רדיוהד, לצד אמנים גדולים אחרים שעבדו והקליטו באולפנים, מ-U2 ואואזיס ועד לקליף ריצ׳רד וטייק דאט.

באולפנים הללו גם הוקלטו כל סרטי מלחמת הכוכבים, טרילוגיית שר הטבעות, לב אמוץ, שרק וסרטים נוספים. אגב, אולפני אבי רואוד עדיין פעילים (!). מוגשות שם סדנאות חיות ומקוונות להפקה מוזיקלית ומאסטרינג, ופיתוח טכנולוגיות מיוחדות ליצירת מוזיקה (בעברי כמוזיקאי התנסיתי בעצמי בכמה מוצרים שלהם, למשל סטים דיגיטליים של דגימות תופים ברמה גבוהה). מקווה שתיהנו מהשידור החי ממעבר החצייה המפורסם 🙂 

מצלמות נוספות בשידור חי מלונדון

שאלות נפוצות

כמה מצלמות בשידור חי יש בלונדון?

בלונדון יש המון מצלמות שמצלמות בשידור חי את הנעשה בבירת בריטניה. בחרנו כאן באתר כמה מהטובות שבהם.

איפה נמצאות המצלמות בלונדון?

בין היתר יש מצלמה שמצלמת את ארמון ווסטמיניסטר, רחוב אבי, סנייק ליין ומצלמה נוספת שמצלמת את הלונדון איי ממלון מריוט הסמוך לגלגל הענק.

airalo ad
איך אפשר לצפות בלונדון דרך המצלמות?

כדי לצפות בנעשה בלונדון דרך עדשת המצלמה צריך רק ללחוץ על הקישור שכולל את מיקום המצלמה.

פרסומת של מסעדת מזל בלונדון
מה מיוחד בצפייה בלונדון דרך מצלמה בשידור חי?

ראשית, לא צריך לבקר פיזית בלונדון, אפשר להתרשם מהעיר באופן כללי עוד לפני הביקור. שנית, בעת אירועים חגיגיים אפשר לפתוח בירה אנגלית, לפתוח מצלמה בשידור חי בטלויזיה ולהרגיש חלק מהחגיגה הבריטית.

נהגוס - פרסום לרוחב