לזמן מוגבל: חוויית הטבע Earth Experience של דייוויד אטנבורו

סר דייויד אטנבורו, האיש שמקרב את כולנו לטבע כבר עשרות שנים עם סרטים וסדרות תיעודיים כמו Our Planet ו-Planet Earth, מביא חוויה חדשה וייחודית לזמן מוגבל בלונדון.

מתוך Our Planet של דייויד אטנבורו
מתוך Our Planet של דייויד אטנבורו

מדובר במסע בלתי נשכח על פני שבע היבשות, בקנה מידה שלא ראיתם מעולם. החוויה מוקרנת על מסכים מרובי זוויות תוך שימוש בטכנולוגיות העדכניות ביותר, בליווי קריינות של אטנבורו בעצמו. ניתן להזמין כרטיסים כאן.

זהו סיור בהדרכה עצמית ואתם חופשיים לבחור את המסלול שלכם לאורך החוויה. כשתכנסו לחלל, תהיו מוכנים להיות מסונוורים מהקנה מידה העצום של המסכים, מה שיאפשר לכם ממש לספוג את היופי של הטבע שלנו.

Earth Experience של דייוויד אטנבורו (2)

כדאי להתחיל בגלריה הראשית מכיוון שישנם קווי עלילה שונים ליהנות מהם, בהתאם למקום שבו אתם עומדים. תוכלו לבקר ביער מלא בגחליליות, לגלות כוכבי ים באוקיינוס, ולראות מקרוב כלבי ים ענקיים. המרפסת שבמקום יוצרת תחושה של טיסה במסוק שחולף מעל נופים מדהימים.

מתוך Blue Planet של דייויד אטנבורו
מתוך Blue Planet של דייויד אטנבורו

יש חדר עם אווירה תת-מימית עם כמה תצוגות אינטראקטיביות מעולות לילדים, וישנו חדר זוחלים וחרקים לאמיצים בלבד, שמציג את חיי החרקים בגוונים הצבעוניים ביותר, ולאחר מכן חדר חשוך כשהוא מראה אותם בצורה קצת יותר אפלה.

airalo ad
הכניסה אל Earth Experience של דייוויד אטנבורו
הכניסה אל Earth Experience של דייוויד אטנבורו

שימו לב שהמסכים אינם מסונכרנים: רובם מציגים זוויות צילום שונות של אותו בעל חיים, ולפעמים מחציתם עוברים לבעל חיים חדש לפני החצי השני. בהתחלה זה קצת מבלבל, אבל אחרי זמן מה זה מלהיב – בכל פעם שאתם מסובבים את הראש יש משהו חדש – אתם יכולים לראות יותר מכל חיה על ידי שיטוט בחלל העצום, שמשלב גם כמה פלטפורמות צפייה מוגבהות.

פרסומת של מסעדת מזל בלונדון
Earth Experience של דייוויד אטנבורו (3)

בשילוב עם מוזיקה נפלאה וקריינות סוחפת, שמרשימים במיוחד במהלך תיאורים של מזג אוויר פראי, יש משהו מדהים וחד פעמי בחוויה שעיצב אטנבורו.

החוויה ממוקמת בתוך ה-Daikin Centre שנבנה במיוחד באזור Earl's Court במערב לונדון, ונמשכת לאורך שעה. תוכלו לבקר בה עד ה-31.8.24 וכרטיסים יש בקישור הזה.

נהגוס - פרסום לרוחב