רוק בלונדון: סיורי מוזיקה ורוקנ׳רול בלונדון בהדרכת איש הרדיו ברי כהן

אתם מוזמנים לסיורי המוזיקה המושקעים שלנו מאחורי הרגעים והסיפורים הגדולים של אגדות הרוק בלונדון – העיר שבה (כמעט) הכל קרה!

מהביטלס להנדריקס, מהרולינג סטונס ועד הסקס פיסטולס – הכל התחיל דווקא פה בלונדון, וכדי לחגוג את ההיסטוריה האינסופית של הרוק והמוזיקה הפופולרית בבירה הבריטית, אנחנו גאים להציג את סיורי המוזיקה שלנו – רוק בלונדון!

סיורי מוזיקה בלונדון – מה מחכה לכם?

בסיור נבקר במקומות המיוחדים והאייקוניים שבהם פעלו המוזיקאים הגדולים של לונדון, במקומות בהם הופיעו, כתבו והקליטו את השירים והאלבומים הגדולים בהיסטוריה של המוזיקה המודרנית. יחד נצא למסע בזמן ונתחקה אחר מעלליהם של גיבורי התרבות הללו בעיר הגדולה לונדון. במהלך הסיור נספק לכם הצצה אל ״מאחורי הקלעים״ של היצירות הגדולות שהפכו מוזיקאים לאגדות, הותירו חותם על תרבות הפופ והשפיעו רבות על העולם כולו.

על המדריך:

ברי כהן, שדרן רדיו (״רדיו הקצה״\Netil Radio London), מוזיקאי ודיג'יי. מתגורר בשנים האחרונות בלונדון, חי את סצינת המוזיקה המקומית ומתקלט באירועים ברחבי העיר.

מתוך האהבה של ברי למוזיקה ולאנשים, הגיע הרצון להוציא את חוויית הרדיו לעולם שבחוץ, ולהנגיש למטיילים מישראל את הסיפור המרתק של המוזיקה בלונדון.

כך ברי הצטרף לצוות המדריכים של ״רעבים בלונדון״ ויחד אנחנו שמחים לצאת איתכם למסע מרתק בעקבות הרוקנ׳רול!

המדריך ברי כהן

סיורי המוסיקה של ״רוק בלונדון״:

סיור רוק במרכז לונדון:

סיור בעקבות הרוקנ׳רול באזור סוהו ומייפייר

הצטרפו למסע מרתק בעקבות הרגעים הגדולים של הרוק במרכז לונדון – מהביטלס וג׳ימי הנדריקס ועד לקווין ודיוויד בואי – יחד איתי ועם שוחרי מוזיקה אחרים נכיר את המקומות והמפגשים שעשו את המוזיקאים הגדולים ששינו את העולם, ואת הסיפורים מאחוריהם.

  • סיורי בוטיק – בקבוצות לא גדולות.
  • לסיורי מוזיקה פרטיים, נא ליצור קשר.
  • אורך הסיור: כ-3 שעות.
  • הסיור מיועד לגילאי 12 ומעלה. הסיור לא מתאים לתינוקות (בעגלה או בכלל, סורי), אם אתם עם זאטוטים אניני טעם במיוחד, צרו איתנו קשר לתיאום סיור פרטי 🙂
  • מחיר הסיור: 65 פאונד לאדם. מחיר היכרות לזמן מוגבל: 55 פאונד לאדם.
  • הסיור כולל הפסקה בלוקיישן מיוחד, משקה (עלינו) ומקבץ המלצות מיוחד ללונדון.

סיור רוק בקמדן:

בקרוב!

קמדן ידועה בתור שכונה מגניבה אך מחוספספת במקצת, חנויות הרחוב הראשי והשוק המפורסם מושכים אליהם תיירים רבים מדי יום.

בסיור המוזיקה שלנו נחשוף בפניכם את מה שסמוי מין העין – ההיסטוריה רוויות הרוק'נ'רול של קמדן שהייתה למוקד הPאנק בשנות השבעים-בואכה שנות השמונים והסצינה המבעבעת של תרבות השוליים בליבה.

ואיך אפשר בלי ענקית ה-RnB והג'אז איימי ווינהאוס והסיפור המדהים והטראגי של אחת הדמויות הכי מזוהות עם שכונת קמדן השכונה בה התגוררה ופעלה. פרטים נוספים בקרוב!

מוכנים? יצאנו לדרך:

הקליקו כאן