האם כדאי להשקיע בנדל"ן באנגליה?

כמשקיעים, החיפוש אחר אפיקי חדשים הוא בלתי פוסק. כבר שנים שרבים מזהים שהקיפאון בנדל"ן הישראלי כאן כדי להישאר ומפנים את המבט אל שווקים זרים.

אירופה היא אחד מהיעדים המרכזיים בקרב הישראלים כאשר מדינות רבות מציעות תשואות גבוהות ומחירי כניסה נוחים.

לאחרונה, בוחרים יותר ויותר משקיעי נדל"ן ישראלים באנגליה כחלק מאסטרטגיית השקעות הנדל"ן שלהם.

השקעה בנדל"ן באנגליה מציעה שפע של יתרונות שהופכים אותה להזדמנות משתלמת עבור משקיעים כבר שנים.

מתשואות יציבות ועד הטבות מס נרחבות, דרך הביקוש הגובר ישנן מספר סיבות מדוע כדאי לשקול השקעה בנדל"ן במדינה. כאן, נסקור לעומק את היתרונות השונים שמציע השוק ונעריך האם כדאי להשקיע בנדל"ן באנגליה.

airalo ad

שוק יציב הניחן בצמיחה

שוק הנדל"ן באנגליה הראה צמיחה עקבית לאורך השנים, מה שהופך אותו לאופציה אטרקטיבית עבור משקיעים המחפשים תשואות יציבות. למרות תנודות מזדמנות, מחירי הנכסים באנגליה בדרך מפגינים מגמת עלייה.

פרסומת של מסעדת מזל בלונדון

על אף הטלטלות החמורות שחלו בכלכלה העולמית בשנים האחרונות, ממשבר הקורונה ועד לסכסוכים גיאופוליטיים שהשפיעו על מחירים הדלק, שוק הנדל"ן מפגין יציבות יוצאת דופן במדינה.

כל אלו מציעים למשקיעים פוטנציאל צמיחה אדיר לטווח הארוך. ככל שאמון המשקיעים ממשיך לגבור, כך גם יציבות השוק מובטחת.

נהגוס - פרסום לרוחב

רוצה למנף את שיעור הצמיחה בשוק הנדל"ן האנגלי להשקעה שלך? מומחים שחיים ונושמים את השוק ומכירים לעומק את צרכי המשקיע הישראלי זמינים לך בכל שלב בתהליך. רוצה ללמוד עוד? ניתן להשאיר פרטים עכשיו כאן או בסוף המדריך.

הזדמנויות השקעה מגוונות

אנגליה מציעה מגוון רחב של הזדמנויות השקעה, מנכסי מגורים בערים שוקקות וכלה בנכסים מסחריים באזורי עסקים משגשגים. בין אם אסטרטגיית ההשקעה שלך כוללת הכנסה משכירות, מכירה בעתיד הקרוב בעסקת פליפ מהירה או השקעה ארוכת טווח שתמנף את פוטנציאל הצמיחה של הנכס יש שפע של הזדמנויות באזורים השונים של אנגליה שיתאימו לכל יעד השקעה וברמות סיכון משתנות.

ביקוש גבוה לנכסים להשכרה

אוכלוסיית אנגליה גדלה במהירות ומספר הולך וגדל של אנשים בוחרים לשכור במקום לקנות, עקב שינויים בכוח הקנייה במדינה. כמו כן, מדובר במדינת מהגרים מהמרכזיות באירופה בה שיעורי ההגירה החיובית גבוהים במיוחד. המוסדות האקדמיים הרבים והנחשבים, הסצנה התרבותית והפעילות הכלכלית הענפה, מושכת קהלים רבים. כלל הקהלים הללו זקוקים לפתרונות מגורים. לכן, יש ביקוש גבוה לנכסים להשכרה באנגליה.

מדיניות מס ידידותית למשקיעים

השקעה בנדל"ן באנגליה מציעה מספר יתרונות מס, כולל ניכויים בגין ריבית על משכנתא, עלויות תחזוקה ופחת. בנוסף, מס רווחי ההון על מכירת בית ראשון בעיר הוא נמוך במיוחד בהשוואה למדינות אחרות באירופה, מה שהופך את הנדל"ן במדינה לאפשרות השקעה חסכונית במס.

לגוון את תיק ההשקעות

השקעה בנדל"ן באנגליה מאפשרת לך לגוון את תיק ההשקעות שלך, ולהפחית את הסיכון הכולל. לנדל"ן יש בדרך כלל מתאם נמוך עם סוגי נכסים אחרים, כגון מניות ואג"ח, כלומר, רוב הסיכויים ששווי השקעת הנדל"ן שלך יהיו מושפע פחות מתנודות השוק. בעוד שהשקעות בשוק המקומי לעתים קרובות גוררות סיבוכים בירוקרטיים ותשואה נמוכה, בשוק האנגלי מדובר באמצעי נוח לגידור סיכונים שמציע אפשרויות משתלמות.

אילו אתגרים יש לקחת בחשבון?

על אף שהשקעה בנדל"ן באנגליה מציעה יתרונות רבים, היא כמובן אינה חפה מאתגרים. אלו שתי נקודות שחשוב שניקח בחשבון כדי להבטיח שאנו מקבלים החלטות מושכלות.

  • איתור פתרון המימון הנכון – השקעת נדל"ן דורשת ברוב המקרים מימון. לכן, פתיחת חשבון בנק במדינה וסקר שוק מעמיק לאיתור אפשרות המשכנתא המשתלמת ביתר הם צעדים קריטיים בתהליך שלך. מדובר במשימה שעשויה לא פעם להיות מאתגרת ודורשת היכרות עם השוק. מומלץ לקבל ייעוץ על ידי אנשי מקצוע המתמחים במימון נדל"ן במדינה כדי להבטיח שאכן עומדות לרשותך האפשרויות המשתלמות ביותר.
  • סוגיות משפטיות ורגולטוריות – עסקאות נדל"ן באנגליה כפופות לדרישות משפטיות ורגולטוריות מורכבות, מה שעלול לא פעם להרגיש כי אנו צוללים למים לא מוכרים. ייעוץ עורך דין מקרקעין לכל אורך התהליך יכול לסייע לך לנווט בזהירות בתהליך המורכב הזה ולהתנהל בראש שקט.

אז האם כדאי להשקיע בנדל"ן באנגליה? כפי שניתן לראות, מדובר באפיק המציע מגוון יתרונות. כדי למצות מהם את המיטב אנו מעמידים לרשותך מומחים מובילים בתחומם שמכירים את השוק באנגליה ככף ידם. לשיחת ייעוץ ראשונית, ניתן להשאיר פרטים כאן כעת.