נדל"ן באנגליה

השקעה בנדל"ן באנגליה פותחת למשקיעים שער אל מעוז נכסים מגוון בשוק תוסס המתפתח ללא הרף. כדי להבטיח שאכן נמצה את המיטב משפע ההזדמנויות שהשוק הזה טומן בחובו, חשוב שנשקיע את הזמן והמאמצים כדי להכיר את המגמות שמאפיינות אותו והאתגרים המרכזיים בתהליכי רכישת הנכסים וניהולם.

כל עיר באנגליה, מביאה עמה הזדמנויות משלה. כאן, חיברנו סקירה מקיפה דרך ארבע ערים המהוות מוקד משיכה בקרב משקיעים המחפשים אחר נדלן למכירה באנגליה:

ליברפול: פניני נדלן למכירה באנגליה בעיר עם קסם היסטורי

כביתם של הביטלס ושל שני מועדוני כדורגל מהיוקרתיים בעולם, אין ספק שלליברפול היסטוריה עשירה ושפע של מוקדי משיכה לתושבים מכל אורחות החיים.

זוהי עיר בעלת תרבות תוססת ומוסדות אקדמיים בעלי שם עולמי. מאפיינים אלו מתדלקים את הביקוש הגבוה בעיר לצד מחירי הנכסים מהזולים הזמינים לנדל"ן למכירה באנגליה.

אזור החוף של העיר, שהוגדר כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו, עבר התחדשות משמעותית, ומושך משקיעים המחפשים נכסי מגורים ומסחר מעולים.

airalo ad

כמו כן, בעיר חמש אוניברסיטאות בהן לומדים מעל לרבע מיליון סטודנטים, כמו גם בית הספר למוסיקה של פול מקרטני המושך תלמידים מכל העולם, מה שמשמר את הביקוש הגבוה לשכירות.

פרסומת של מסעדת מזל בלונדון

פרויקטים רבים מתפתחים בעיר וביניהם 17 פרויקטים להשבחה אזורית בהיקף השקעה של 75 מיליארד ליש"ט.

כמו כן, בימים אלו מבוצעות עבודות הרחבה משמעותיות באצטדיוני אברטון ואנפילד כמו גם שדרוג תשתיות הרכבת. כל אלו הופכים את שוק השכירות בעיר לאחד מהחזקים בכל אנגליה ופדרציית נכסי המגורים הלאומית של אנגליה צופה כי מגמת גידול זו צפויה להימשך.

נהגוס - פרסום לרוחב

כל זה קורה בשוק בו עלות הנכס הממוצעת עומדת על כ-180,000 ליש"ט בלבד, מה שהופך אותה לאחת הערים הזולות ביותר באנגליה להשקעה בנדל"ן.

גם תשואות השכירות בליברפול אטרקטיביות ונעות בין 5% ל-8%, בהתאם למיקום ובסוג הנכס.

כדי לנווט בתבונה בעולם הנדל"ן באנגליה, חשוב שיעמוד לרשותך מורה דרך. אנו מזמינים אותך ליצור קשר כאן או בתחתית הכתבה וליהנות מתהליך איתור נדלן למכירה באנגליה בליווי מקצועי ואמין.

לונדון: מרכז השקעות בולט

לונדון היא ללא ספק אחד מהיעדים הנחשקים ביותר באירופה לביצוע השקעות נדל"ן.

מדובר בעיר בינלאומית בעלת משמעות מכרעת הן בהיבט העסקי והפיננסי והן בהיבט התרבותי והאקדמי. למרות תנודות מזדמנות בשוק, שוק הנדל"ן בלונדון הראה חוסן לאורך השנים, ומציע תשואות יציבות וסיכויי צמיחה לטווח ארוך.

בשנים האחרונות, לונדון הייתה עדה לעלייה בביקוש לדירות יוקרה, במיוחד באזורים יוקרתיים כמו מייפייר, נייטסברידג' וקנזינגטון.

שוק השכירות בעיר נותר חזק, עם ביקוש שרק הולך וגובר הן בקרב אנשי עסקים והן בקרב סטודנטים. נכון להיום, נע מחיר הנכס הממוצע בלונדון סביב 650 אלף פאונד, אך המחירים כיום בצניחה והתחזיות מעידות על המשך מגמה זו.

תשואות על שכירות נעות סביב 5%. גם כשזה מגיע לתחום הנכסים המסחריים, לונדון מציעה לא מעט אפשרויות, ממגדלי משרדים ועד למתחמי קניות ומסחר.

הפיתוח המתמשך של תשתיות התחבורה בעיר וההתחדשות העירונית המתמדת באיסט אנד ובאזורים כמו ניין אלמז, מגבירות את הביקוש בעיר ומניעות את מקדם הצמיחה של השוק.

מנצ'סטר: היצע מגוון במחיר כניסה נוח

מחיר הנכס הממוצע במנצ'סטר הוא בסביבות 250,000 פאונד, סכום נמוך משמעותית מזה שבלונדון, מה שהופך אותו לאופציה משתלמת עבור משקיעים.

גם תשואות השכירות במנצ'סטר אטרקטיביות במיוחד ונעות בין 4% ל-7%, תלוי במיקום ובסוג הנכס. משמעות הדבר הוא שבסכום כניסה הנמוך ממחצית מהממוצע בלונדון, נוכל להפיק תשואות גבוהות אף יותר, בקרב אוכלוסייה חזקה והזדמנויות צמיחה מזמינות לא פחות.

בעיר שפע של מיזמים שאפתניים, כמו יוזמת Northern Powerhouse ופיתוח MediaCityUK, המהווים מוקד משיכה משמעותי בקרב משקיעים.

אנשי מקצוע צעירים וסטודנטים נוהרים לאזור בחיפוש אחר הזדמנויות קריירה ולכן, מדובר בשוק שכירות משגשג.

ברמינגהאם: עיר במגמת עלייה

ברמינגהאם, המכונה לעתים קרובות "העיר השנייה" של אנגליה, חווה פריחת נדל"ן, הודות לכלכלה המשגשגת שלה ומיזמי פיתוח שאפתניים. המחירים הנוחים, החיבוריות הגבוהה והמיקום האסטרטגי הופכים אותה ליד השקעות פופולרי. מחיר הנכס הממוצע בברמינגהם עומד על כ-200 אלף ליש"ט עם תשואות הנעות בין 4% ל-7%.

מיזמי פיתוח נרחבים בעיר כמו פרויקט הרכבת המהירה HS2 והתחדשות של אזורים כמו דיגבת' וסמית'פילד מעצימים את הביקוש בסביבה.

לסיכום, שוק הנדלן למכירה באנגליה מציע שפע של הזדמנויות למשקיעים המעוניינים לגוון את תיק ההשקעות שלהם. לקבלת ייעוץ מקצועי שיאפשר לך למצות את המיטב מההשקעה שלך, ניתן להשאיר פרטים כאן ונחזור אליך בהקדם.