הרפתקאות שרק בלונדון – אטרקציה מגניבה לכל המשפחה

בגדה הדרומית של לונדון, ממש בסמוך ל"לונדון איי", הגלגל הענק האיקוני שיושב על התמזה, תמצאו חוויה ייחודית למשפחות וחובבי סרטי אנימציה – הרפתקאות שרק לונדון, בהשראת סרטי שרק שכולנו מכירים ואוהבים כבר לא מעט שנים.

שרק

מדובר במסע לעולם שבו סדרת סרטי שרק הידועה מתעוררת לחיים ושואבת את המבקרים לחוויה קסומה שמשלבת הצגות, סיפורים, משחקים אינטראקטיבים ואפילו סרט ב-4D. כדי שתוכלו להבין על מה כל המהומה לפני שאתם מזמינים כרטיסים, הנה פירוט של החוויה שתדעו למה לצפות.

מה יש בהרפתקאת שרק?

הרפתקאות שרק הוא בעצם סיור מודרך מהנה ואינטראקטיבי המאפשר ללכם להפוך לכוכבים של הרפתקת שרק משלכם, שכוללת משימות, משחקים, שירים וריקודים. מדובר בחוויה מושקעת וסוחפת שפונה לקטנים וגם לגדולים, מה שהופך אותה לאופציה מצוינת עבור משפחות עם ילדים בלונדון.

אתם תבלו את זמנכם בניסיון למצוא את שרק ולברוח מהמכשפות של רמפלסטילטסקין, תוך כדי שאתם חולפים דרך תערוכות סוחפות מתוך העולם של שרק ואולפני האנימציה DreamWorks, שהפיקו סרטים אהובים כמו קונג פו פנדה והפינגווינים ממדגסקר.

בתחילה אתם תצעדו בעיקר ברגל (למעט נסיעה קצרה במעלית בתחילת הסיור) כאשר צוות השחקנים הצבעוני יוביל אתכם לסיור ב-Far Far Away, הממלכה מתוך סרטי שרק.

airalo ad

במהלך ההרפתקה תפגשו מספר דמויות אחרות מהממלכה של שרק, כולל הנסיכה פיונה, דונקי, ג'ינג'י, החתול במגפיים, פינוקיו, עוץ לי גוץ לי, תלוניוס, וכמובן שרק. תפגשו גם כמה מהדמויות השונות מתוך היקום הקולנועי של אולפני DreamWorks, שהפיקו את סרטי שרק.

פרסומת של מסעדת מזל בלונדון
הכניסה להרפתקאות שרק
הכניסה להרפתקאות שרק

בסיור עצמו יש שחקנים שמשחקים את התפקידים של כמה מהפנים המוכרות ביותר מסרטי שרק, כולל הנסיכה פיונה, סינדרלה, מגדת העתידות, דוריס, היפהפייה הנרדמת ואיש המאפין.

בהמשך חווית שרק תצאו למסע ב-4D (סרט תלת-ממד שכולל גם תזוזה של הכיסאות) המדמה נסיעה ב-Magic Flying Bus של דונקי. הנסיעה באוטובוס, שדומה לאוטובוס האדום האיקוני של לונדון, כולל גם קטעי שירה וריקודים.

נהגוס - פרסום לרוחב

במהלך הנסיעה תרכיבו משקפי תלת-ממד ותצאו לטיול מרהיב אל Far Far Away, טיול שכולל עצירה במספר רב של תחנות שונות, כשבכל תחנה תינתן לכם משימה שקשורה לעולם של שרק.

נגישות

בזמן שאתם נהנים מהנוף של הממלכה הקסומה, אתם בעצם תשחקו משחקים בהשתתפות דמויות אהובות ומוכרות משרק. שימו לב שהנסיעה אינה מתאימה לאנשים עם אפילפסיה, מחלת תנועה, לב או עם קוצב לב, אסטמה או כל מחלה כרונית אחרת. הנסיעה אפשרית למשתמשים בכיסא גלגלים המסוגלים לעלות מדרגה אחת, לתוך המושב ובעלי יכולת לשבת ישר וזקוף.

מה עוד מחכה לכם ב-Far Far Away?

אחרי הנסיעה באוטובוס, תהיה לכם הזדמנות לראות וליהנות ממגוון של תערוכות שונות של אולפני DreamWorks, כמו פסלים בגודל טבעי ומשחקים אינטראקטיביים נוספים. אל תשכחו להצטלם עם שרק וכל הדמויות שאתם הכי אוהבים (יש מספיק זמן לעשות זאת), וכמובן גם לעצור בחנות המתנות בדרך החוצה.

בלב לונדון, בין הפאר של מוזיאונים היסטוריים, ארמונות מלכותיים וחנויות רחבות ידיים, הרפתקאות שרק מציע מפלט נוסטלגי למבוגרים וחוויה קסומה לילדים, מה שהופך אותו ליעד נהדר עבור משפחות וקבוצות מטיילים מגוונות בגיל. אם גם אתם רוצים להצטרף להרפתקה של שרק ואולפני DeamWorks, תוכלו להזמין כרטיסים כאן.