איך לקנות נכסי נדל"ן במכירות פומביות באנגליה?

נכסים במכירה פומבית באנגליה

כולנו יודעים שמכירה פומבית מציע אפיק משתלם לאיתור שלל פריטים ייחודיים ורכישתם במחיר משתלם. הממד התחרותי של המכירה הפומבית מספק ריגוש רב ובמובנים רבים, כל רכישה היא הרפתקה קטנה.

רבים אינם מודעים לכך שגם כשזה מגיע להשקעות נדל"ן, ניתן להשיג נכסים יוצאי דופן במחיר חסר תקדים במסגרת המכירות הפומביות. שיטה זו נפוצה מאוד באנגליה ופותחת בקרב משקיעים הזדמנויות יוצאות דופן.

מדובר בנתיב עוקף שמאפשר למשקיעים לדלג על תהליך איתור הנכסים המפרך ולנצל הזדמנויות מרתקות.

כדי לסייע לך למצות את המיטב מהתהליך, חיברנו כאן מדריך מקיף שיאפשר לך להתמצא בתהליך רכישת נכסים במכירה פומבית באנגליה, לזהות אתגרים והזדמנויות ולקבל החלטה מושכלת:

שוק הנדל"ן באנגליה מציע שפע של הזדמנויות

היצע הנכסים במדינה הוא מהמגוונים והדינמיים ביותר באירופה, בשוק בו הביקוש רק מתעצם. על אף מיזמי התחדשות עירונית נרחבים וכניסה של יזמים מכל רחבי העולם בפרויקטים אדירי ממדים, ההיצע אינו מדביק עוד את הקצב.

airalo ad

ישנו מגוון רחב של נכסים בשלל אזורים – מדירות יוקרה בערי תעשייה גדולות כמו לונדון ומנצ'סטר ועד לבתים כפריים בעיירות ציוריות ברחבי אנגליה.

פרסומת של מסעדת מזל בלונדון

אם תמיד רצית לגוון את תיק ההשקעות שלך בנכס זר, אנגליה היא ללא ספק כתובת שכדאי לבחון. מחירי הנכסים מפגינים עלייה מתמדת והשוק מוכיח את עצמנו כחסין בפני תנודות כלכליות בינלאומיות.

אפשרות הרכישה במכירה פומבית פותחת בפני משקיעים מתחילים ומנוסים הזדמנויות מסקרנות.

נהגוס - פרסום לרוחב

רוצה לקבל ליווי צמוד לאורך כל תהליך הרכישה שלך? מומחים מובילים בשוק האנגלי יספקו לך ייעוץ מקיף ויעמידו לרשותך את כל אנשי המקצוע הנדרשים כדי לקבל החלטה מושכלת ולנהל את הנכס שלך באופן מיטבי. למידע נוסף, משאירים פרטים כאן או בסוף המדריך.

מי יכול להיתרם מרכישת נכסים במכירה פומבית באנגליה?

אין ספק שמודל המכירה הפומבית מאפשר לשחקנים מכל הגדלים בעולם ההשקעות להתחרות בתנאי פתיחה שווים. לכן, מדובר גם במודל הזמין לטווח רחב מאוד של משקיעים, מחברות נדל"ן גדולות ועתירות משאבים ועד למשקיע הקטן המבצע רכישה ראשונה בחייו.

אם חיפשת אחר נכס ייחודי, שלרוב אין לו היצע גבוה באפיקים המסורתיים, ייתכן מאוד שהאפיק של נדל"ן במכירה פומבית באנגליה היא כתובת שכדאי לבחון מקרוב.

איך זה עובד בפועל?

כדי לרכוש נכסים במכירה פומבית באנגליה, נצטרך בשלב הראשוני ביותר לאתר מכירה המתאימה לטווח המחירים ולצרכים שלנו.

לכל נכס, מוקצה מחיר מינימום שאם המכירה לא תגיע אליו, ההצעות לא יהיו רלוונטיות והעסקה לא תיסגר.

הרף הזה יכול לסייע לך לאתר מכירה שמתאימה לתקציב שלך. לאחר ההרשמה למכירה המתאימה, יהיה עליך להפקיד פיקדון שיגלם את ההתחייבות שלך לתהליך.

ככלל, המכירה מתנהלת ככל מכירה פומבית. כל המציעים מתכנסים במפגש או מגישים יחד הצעות באתר אינטרנט ולבסוף הבית יימכר למרבה במחיר.

מדוע כדאי לרכוש נכסים במכירה פומבית?

מעבר לעובדה שבמקרים רבים המכירה תאפשר לך לאתר נכסים שאינם נפוצים בשוק המסורתי, ניתן יהיה לרוב לרכוש אותם במחיר מתחת לממוצע בשוק. המודל התחרותי פותח לא מעט הזדמנויות ומכניס ריגוש לתהליך שלרוב יכול להיות מרתיע.

מעבר לעובדה שזהו אפיק שעשוי להיות משתלם, הוא גם מהיר למדי. משלב איתור הנכס הפוטנציאלי ועד להשלמת העסקה כולה, התהליך כולו יארך מספר שבועות בלבד.

אתגרים שכדאי לקחת בחשבון

חשוב שנזכור, מכירה פומבית היא לא רק הזדמנות להצצה לתחום הזה – יש לה תוקף מחייב. מן הרגע בו הצענו הצעה זוכה, אנו למעשה התחייבנו לרכישה.

לאחר ההכרזה על הזכייה יהיה עלינו לשלם מקדמה ולחתום על חוזה מכירה בו ברגע. משמעות הדבר היא גם שלמהירות התהליך יש גם מחיר.

אנחנו רוכשים נכס שברוב המקרים לא תהיה לנו הזדמנות לבחון מקרוב. לכן, מומלץ בחום להסתייע באנשי מקצוע ולקבל ייעוץ לפני שנכנסים לכל התחייבות.

כמובן שעלינו לקחת בחשבון אתגר נוסף הנגזר מעצם התהליך – מדובר באפיק מכירה תחרותי ואינטנסיבי שעשוי להסב לחץ רב.

רוב הסיכויים שנתחרה מול משקיעים מנוסים עם כיסים עמוקים, מה שעלול להקפיץ את העלויות במהירות. גם כאן, ייעוץ מתאים ונכונות לפעול במהירות יכולים לעשות את כל ההבדל.

רוצה לנצל את ההזדמנויות המשתלמות ביותר בשוק הנדל"ן האנגלי? המומחים שלנו כבר מחכים לפנייה שלך. פשוט פונים אלינו כאן ומיד נחזור אליך לתיאום שיחת ייעוץ.