סיור בסטודיו האחים וורנר – אולפני הארי פוטר בלונדון

הכניסה לאולפני הארי פוטר

לרגל יום השנה ה-20 להוצאת הספר הראשון בסדרה שוברת השיאים של ג'יי קיי רולינג, הארי פוטר ואבן החכמים, נפתחה בלונדון ב-2012 אטרקציה חדשה, סיור מרתק באולפנים של הארי פוטר. האטרקציה הזו מושכת אליה יותר מ-6000 מבקרים ביום!

סיור בסטודיו הוא דרך ממש מגניבה לחקור את מאחורי הקלעים של סרטי הארי פוטר – וזה לא מיועד רק לחובבי הסדרה. למעשה, יותר ממחצית המבקרים באים לכאן כדי לחגוג אירוע מיוחד כמו יום הולדת או יום נישואין באווירה קסומה ומכושפת.

סמטת דיאגון
סמטת דיאגון

הסטודיו של האחים וורנר בלונדון הוא ביתם של כל 8 סרטי הארי פוטר. המבקרים באטרקציית הארי פוטר בלונדון נכנסים אל תוך אולם גדול, רואים תלבושות מקוריות, מגלים את הסודות של האפקטים המיוחדים בהם השתמשו הצוותים בסרטים השונים וצופים בסטים שעומדים במלואם ממקומות איקוניים כולל סט שמדמה את טירת הוגוורטס וסמטת דיאגון.

משהו חדש שנוסף לסיור לא מזמן הוא רציף 9 ו-3/4 המאפשר למבקרים לעלות על רכבת הקיטור המקורית שהופיעה בהארי פוטר ואבן החכמים. תוכלו גם ליהנות ממשקה בחלק האחורי של הרכבת הוגוורטס אקספרס.

נהגוס - פרסום לרוחב
רציף 9 ושלושת רבעי
רציף 9 ו-3/4

סיור בסטודיו הוא האטרקציה מספר אחת בלונדון לכל מי שמבקר כאן בפעם הראשונה וכמובן, איך לא, גם למשפחות עם ילדים (נצלו את הטיסה ללונדון כדי לראות סרט או שניים מהסדרה..). הסיור מחולק ל-9 חלקים, שכל אחד מהם בוחן לעומק את יצירת סרטי הארי פוטר.

חוויות עיקריות שיש בסיור באולפנים

  • האולם הגדול מהארי פוטר ואבן החכמים, שם תוכלו גם לאכול ארוחת ערב אם תרצו.
  • למעלה מ-80 סטים – כולל רחוב פרייבט דרייב, האגריד, משרדו של דמבלדור וסמטת דיאגון.
  • בסטים יש גם אביזרים שונים שהוצגו בסרטים. הילדים יוכלו אפילו לנסות לבצע קסמים עם שרביט מהסדרה.
  • ניתן להזמין מקום מראש ולחגוג יום הולדת בטקס חיתוך עוגות מיוחד!

עולם הקוסמים של הארי פוטר שניתן לראות אותו היום רק במהלך סיור בסטודיו של האחים וורנר בלונדון משקף לגמרי את תשומת הלב הקפדנית של ג'יי קיי רולינג לפרטים הקטנים. הוא אותנטי, סוחף וממש ממש מיוחד.

אם לא ידעתם, האולם הגדול הוא המקום בו מוגשות כל הארוחות בסרטי הארי פוטר. זהו ליבה של הוגוורטס. הסט של האולם הגדול מורכב ממאות חלקים ממקומות שונים, החל מריהוט גן מפלסטיק ועד דלתות עץ מגולפות שנעשו במיוחד לסרט הזה.

האם סיור בסט של סרטי הארי פוטר באמת שווה את זה?

ביקור באולפני הארי פוטר הוא פשוט חובה אם זו הפעם הראשונה שלכם בלונדון. הסטים המוצגים כה מורכבים ומפורטים וזה ממש גורם להעריך את רמת ההשקעה שהייתה ביצירת הסרטים האלה. העובדה שיש חלק שלם המוקדש לחיות מהסדרה כמו גם איזור גדול שבו אפשר לרכוש מזכרות של הארי פוטר, היא סיבה נוספת לביקור באולפנים.

מידע חשוב נוסף

ניתן לבדוק זמינות של כרטיסים כאן:

שאלות נפוצות

כמה זמן נערך הסיור באולפנים?

הסיור מורכב מביקור ב-9 קטעים שונים במהלך כמה שעות אבל חובבי הסדרה, אנא פנו יום שלם…

האם הסיור כולו נערך בתוך מבנה או גם במקום פתוח?

השאלה הזו רלוונטית במיוחד בלונדון שכן מזג האוויר כאן לרוב מעונן או גשום. תשעת האזורים באולפנים הם למעשה סטים מחוברים מקורים ולכן אין צורך לדאוג מגשם או מקור.

לאיזה גילאים מתאים הסיור באולפני הארי פוטר?

הסיור מתאים לכל הגילאים. עם זאת, הסטים לא גדולים במיוחד כך שאם יש לכם ילדים קטנים יותר כדאי לקחת זאת בחשבון לפני שמזמינים כרטיסים.