מגלשת אורביט: אדרנלין בגובה 100 מטר

ה-ArcelorMittal Orbit או בקיצור ה"אורביט" מתנשא מעל הפארק האולימפי בלונדון בגובה 114.5 מטר, והוא לא רק הפסל הגבוה ביותר בבריטניה, אלא גם סמל לחדשנות ולשילוב של אמנות עם הנדסה. שלא לדבר על כיף גדול לחובבי האקסטרים והאדרנלין. אתם יכולים לקנות כרטיסים לאטרקציה הזו כאן או לבדוק ביומן הבא מתי יש מקום:

מגלשת אורביט לונדון
מגלשת אורביט לונדון

מתחם האורביט נבנה ב-2012 עבור המשחקים האולימפיים בלונדון, כשמארגני האירוע רצו ליצור מורשת מתמשכת מהאולימפיאדה, משהו שימשוך מבקרים וייצג את רוח המשחקים האולימפיים לשנים הבאות.

השם יוצא הדופן והמסקרן של המגלשה מגיע מחברת הפלדה ArcelorMittal, שמימנה את הפרויקט. העיצוב של האורביט הוא לא פחות ממרהיב: הוא עשוי מפלדה צינורית אדומה שנראה כאילו היא רוקדת ומתפתלת אל השמיים, והוא נראה אחרת מכל זווית שתביטו בו מהקרקע. 

כמובן שמדובר בהרבה יותר מפסל מרשים וייחודי – אתם יכולים לקחת מעלות שממוקמת בתוך הפסל ולעלות לשתי נקודות תצפית מהן נשקף נוף פנורמי מדהים על כל לונדון. כל נקודת תצפית מעוצבת עם מראות ותצוגות אינטראקטיביות, שמוסיפות נופך מרגש לחוויית הצפייה. תוכלו לרכוש כרטיסים לאורביט כאן.

ולמי שמחפש לתבל את החוויה שלו ולהוסיף קצת ריגושים, האורביט מתהדר גם במגלשת המנהרה הארוכה והגבוהה בעולם (!). המגלשה מתפתלת ומסתובבת לא פחות מ-12 פעמים סביב הפסל, באורך של 178 מטר ובמשך 40 שניות, עד שתגיעו לקרקע. 

airalo ad

אין ספק שמדובר בשוס רציני ומומלץ לכל מי שיש לו קצת אומץ לעבור חוויה לא שגרתית, שגם המבוגרים יוכלו להנות ממנה.

פרסומת של מסעדת מזל בלונדון

שימו לב שהגיל המינימלי למגלשה הוא 8, והגובה המינימלי הוא 1.30 מטר, עם משקל מקסימלי של 130 ק"ג.

שעות הפעילות של האורביט הן שני עד חמישי בשעות 12:00 – 17:00, ושישי עד ראשון בשעות 10:00 – 18:00. ניתן להזמין כרטיסים מכאן. מלונות קרובים לאטרקציה יש פה.

נהגוס - פרסום לרוחב
הקומה העליונה של האורביט מציעה נוף מרשים על לונדון
הקומה העליונה של האורביט מציעה נוף מרשים על לונדון

האורביט משלב בצורה מושלמת בין הנדסה מודרנית וחדשנית לבין כיף לכל המשפחה, וכולם יוכלו להינות ממנו, בין אתם חובבי ריגושים, עיצוב, אמנות, או פשוט מחפשים נקודת תצפית מעולה על לונדון.

האורביט נמצא לא רחוק מתחנת Stratford הגדולה, כך שמאוד קל להגיע אליו בטיוב או ברכבת עלית. במקרה ואתם במצב רוח לשופינג סוער, קניון Westfield האימתני יסגור לכם פינה, ויש בו גם לא מעט אופציות קולינריות שוות, הרבה מעבר לאוכל קניונים משעמם.