שופינג וקניות בלונדון

לונדון היא מילה נרדפת לשופינג ורבים טסים לעיר רק כדי לעשות קניות איכותיות. לונדון נחשבת ובצדק לבירת השופינג העולמית ולזירת הקניות האולטימטיבית – כך שכל פנטזיה בתחומים אלו תמצא את מבוקשה בקניוני הענק עם הסיילים הקבועים, בשווקי העיר, ברחובות הקניות שבהם ניתן לרכוש מותגי יוקרה, בבתי כלבו מפורסמים, בחנויות נישה, מתחמי אאוטלט ועוד.

המשמעות היא שלונדון היא גן עדן עלי אדמות לכל חובבי הקניות באשר הם. העיר מתאימה לתקציבים שונים, להעדפות שונות ומשביעה את רצונו של כל אחד שבוחר לקנות בה – מה שהופך את הקניות בלונדון לחוויה מלהיבה ובלתי נשכחת. פנו מקום במזוודה והכינו את הארנק כי בלונדון יש הכל מכל וכל.

איך אפשר שלא. רחוב אוקספורד, מרחובות השופינג המפורסמים בעולם

איך אפשר שלא. רחוב אוקספורד, מרחובות השופינג המפורסמים בעולם

מהרחובות ה׳קלאסיים׳ לשופינג, המוכרים ביותר בעולם כמו רחוב אוקספורד (Oxford Street, נא לא להתבלבל עם העיר אוקספורד!), רחוב רייג׳נט (Regent’s Street), רחוב קרנבי (Carnaby Street) בסוהו ורחוב בונד (Bond Street), ועד לרחוב חנויות המותגים היוקרתיים סלואן סטריט (Sloane Street), דרך בתי הכלבו העצומים והיוקרתיים מסוגם בעולם כמו הרודס (Harrods) וסלפרידג׳ס (Selfridges).

הרודס, מבתי הכלבו הגדולים, היוקרתיים והנחשבים ביותר בעולם

הרודס, מבתי הכלבו הגדולים, היוקרתיים והנחשבים ביותר בעולם

ועוד לא התחלנו לדבר על קניוני ענק מהגדולים מסוגם באירופה כמו ווסטפילד (Westfield), והמבחר האינסופי של שווקים, חנויות קונספט וחנויות מהגדולות והחשובות בתחומן בעולם (למשל המליס, חנות הצעצועים הגדולה והראשונה בעולם), חנויות מיוחדות לכל דבר שתעלו על דעתכם ועוד ועוד. אין ספק שהגעתם ל-מקום שבו אפשר לקנות הכל.

לכל הפוסטים שלי על שופינג וקניות בלונדון