מה צריך לדעת לפני שמשקיעים בנדל״ן באנגליה?

העיקרון הראשון בכל השקעה שנבחר להיכנס אליה, הוא שידע הוא המפתח להצלחה.

אפיק השקעה חדש הוא כמו כניסה אל שביל המוביל אל יעד לא ידוע. ישנם אתגרים רבים בדרך ואם לא ניכנס בעיניים פקוחות, צפויות לנו מטבע הדברים הפתעות.

אין ספק שהשקעה בנדל"ן באנגליה עשויה להיות אפשרות מתגמלת מאוד לאלו מאיתנו שיבחרו לעשות את שיעורי הבית בנושא. זוהי השקעה הדורשת תכנון, מחקר והבנה נרחבת של דינמיקת השוק.

בין אם מדובר ברכישה ראשונה שלך או אם כבר צברת קילומטראז' בעולם הנדל"ן, ישנם כמה גורמים מרכזיים שכדאי לקחת בחשבון כשנכנסים אל עולם ההשקעות בנדל"ן באנגליה.

במדריך המקיף הבא, נסביר מה צריך לדעת לפני שמשקיעים בנדל"ן באנגליה ונציע כמה תובנות חשובות שיעזור לך לקבל החלטות מושכלות ולמקסם את פוטנציאל ההשקעה שלך.

airalo ad

להבין לעומק את מגמות השוק העדכניות

לפני שנכנסים להשקעה בנדל"ן באנגליה, חשוב שנבין היטב את המגמות הנוכחיות בשוק. בין השאר, עלינו לנתח את הנתונים הבאים:

פרסומת של מסעדת מזל בלונדון
  • מחיר נכס ממוצע בערים שונות
  • טווח המחירים בשכונות ואזורים על פי גודל הנכס
  • מדד מחירי הבתים ומגמותיו לאורך השנים
  • תשואה ממוצעת על שכירות
  • מגמת הביקוש באזורים שונים

כך למשל, בעוד שלונדון מציעה תשואות שכירות גבוהות, מחירי הנכסים גם גבוהים משמעותית בהשוואה לערים אחרות כמו מנצ'סטר או ליברפול.

ייתכן מאוד שדווקא נכסים במחיר כניסה נמוך יותר יכולים להפיק עבורך יותר תשואה, בשוק בו הביקוש גובר במגמה חדה יותר, מה שמבטיח לך פוטנציאל צמיחה גבוה.

נהגוס - פרסום לרוחב

מעקב קפדני אחר מגמות השוק, יאפשר לך לזהות הזדמנויות השקעה משתלמות ולקבל החלטות מושכלות.

רוצה לשמור תמיד את האצבע על הדופק אחר ההזדמנויות המשתלמות ביותר להשקעה באנגליה? מומחי נדל"ן שמכירים את הצרכים של המשקיע הישראלי לוקחים אותך יד ביד בתהליך איתור הנכס הבא שלך. למידע נוסף, משאירים פרטים כאן או בתחתית העמוד.

לקבוע יעדים ברורים מראש

לפני כל השקעה בנדל"ן באנגליה, חשוב לשקול מראש את יעדי ההשקעה שלך. הנכסים הפוטנציאליים המתאימים ביותר עבור הכנסה משכירות אינם זהים לאלו שכדאי לחפש עבור עסקת פליפ.

הבנת יעדי ההשקעה שלך תעזור לך לבחור את סוג הנכס והאסטרטגיה הנכונים להשגת היעדים הפיננסיים שלך – מאפשרויות המימון דרך שיקולי המיסוי ועד להוצאות הנלוות כמו ייעוץ משפטי וניהול נכסים שוטף.

לחקור היטב את מאפייני המיקום

כולנו יודעים ששלושת המ"מים – מיקום, מיקום, מיקום – הם המפתח כשמשקיעים בנדל"ן. חשוב שנבחן כמה מאפיינים כשאנו מעריכים את המיקום:

  • קרבה לשירותים ציבוריים חיוניים ואיכותיים
  • נגישות לתחבורה ציבורית
  • בתי הספר באזור
  • אפשרויות התעסוקה באזור

נכסים במיקומים נחשקים נוטים לעלות בערכם מהר יותר ולמשוך תשואות שכירות גבוהות יותר, מה שהופך אותם לבחירה נכונה להשקעה.

לבחון לעומק את אפשרויות המימון

מימון הוא היבט מכריע בהשקעה בנדל"ן. לרשותך זמינות אפשרויות מימון מגוונות העונות לצרכים ומאפיינים שונים של משקיעים – ממשכנתאות בשיעורי מימון גבוהים ועד להלוואות גישור.

חשוב ללמוד לעומק את השוק, להבין את הדרישות שעשויים להציב המוסדות הפיננסיים באנגליה ולבחור באפשרות התואמת ביותר לצרכים ולמצב הפיננסי שלך.

כמו כן, יש לקחת בחשבון את כלל העלויות הנלוות שהמימון טומן בחובו. שיעורי הריבית, תנאי ההחזר והעמלות השונות בהן נחויב , עשויים להשפיע על כדאיות העסקה כולה.

השלכות המיסוי

השקעות נדל"ן באנגליה כפופות למיסים שונים, כולל מס בולים (SDLT), מס רווחי הון (CGT) ומס הכנסה על הכנסות משכירות.

בעוד שמס השבח על מכירות חל גם בישראל, המיסים האחרים ייחודיים למדינה ועשויים להשתנות בשיעורם על פי טווח רחב של קריטריונים. לכן, חשוב לקבל ייעוץ מס מקיף לפני שמקבלים כל החלטה.

לדאוג מראש לפתרון ניהול נכסים

אם בכוונתך לרכוש נכס להשכרה, חשוב לקחת בחשבון את ההוצאה הזו. שירות ניהול הנכסים ידאג עבורך לשוכרים, גביית שכר הדירה, תחזוקת הנכסים ואכיפת כל תנאי החוזה.

משקיעים שאינם מתגוררים באנגליה זקוקים לשירות זה אף ביתר שאת. חשוב לכלול את העלויות הללו בתחשיב התועלת שלך.

בדיקת רקע וסקירת החוזה

הדין החל באנגליה על עסקאות נדל"ן שונה במידה רבה מהישראלי. חשוב לשוחח ולקבל ייעוץ מקיף ממומחה בדיני מקרקעין אנגלי כדי להבטיח שההשקעה שלך תקינה מבחינה משפטית.

עורך הדין יוכל לבצע עבורך בדיקת רקע ברישום המקרקעין ולוודא שאין כל סיבוך פוטנציאלי וכמו כן לוודא שהחוזה מגן על כל זכויותיך.

כפי שניתן לראות, שיקולים רבים נכנסים לתחשיב. אנו מזמינם אותך לקבל ייעוץ מקצועי רב תחומי ולאתר נכס משתלם בסיוע מומחים. למידע נוסף, ניתן להשאיר פרטים כאן.