הפודקאסט המעמיק והמקיף ביותר שתמצאו על לונדון – סקרנים בלונדון

מגישים: עומר לוגסי וברי כהן

אנחנו שמחים ונרגשים להשיק את העונה הראשונה של הפודקאסט החדש שלנו – סקרנים בלונדון!

הלוגו של הפודקאסט ״סקרנים בלונדון״

״סקרנים בלונדון״ הוא הפודקאסט הראשון בעברית שכולו מוקדש לעיר האינסופית והמרתקת לונדון, פודקאסט ל-"לונדוניסטים" מתחילים ומתקדמים כאחד, בשיתוף עם חברת התעופה וירג׳ין אטלנטיק!

במהלך העונה, נביא לכם את כל מה שמעניין ומגניב בעיר מהזווית האישית והמקומית של עומר לוגסי (מדריך סיורי האוכל של לונדוניסט) וברי כהן (מדריך סיורי המוזיקה של לונדוניסט). ברי ועומר, "לונדוניסטים" תושבי העיר ומדריכי הסיורים של "רעבים בלונדון", חיים ונושמים את רחובות העיר הקסומה והאינסופית לונדון שנים.

הנה טעימה קטנה של מה שמצפה לנו בעונה הראשונה של ״סקרנים בלונדון״:

מה מחכה לנו בפודקאסט?

בכל פרק נשוחח על נושא אחר הקשור בעיר, נמליץ על מסעדות מעניינות, מועדונים ופאבים ליודעי דבר, שכונות מגניבות, פארקים, טיסות, שווקים, מוזיקה, תערוכות ופעילויות חדשות שמתקיימות בעיר. נדבר על אתרים מוכרים יותר ומוכרים פחות, המלצות שוות, טיפים למטיילים (ולמקומיים), היסטוריה ותרבות מהעיר פורצת הדרך שהכל קרה וקורה בה.

העונה הראשונה של הפודקאסט מוגשת בשיתוף עם חברת התעופה וירג׳ין אטלנטיק. מעבר לפעילויות השוות שאנחנו מארגנים לכם במסגרת הפודקאסט, תוכלו גם להאזין (ולצפות) בפודקאסט תוך כדי טיסה מת״א ללונדון ובחזרה!

העיר הצבעונית והתוססת לונדון הפכה לאחד מיעדי התיירות הפופולריים בעולם ובטח שבקרב הקהל הישראלי. אנחנו מזמינים אתכם לצלול איתנו למסע ייחודי, מקיף ומעמיק ראשון מסוגו, מסע מסקרן אל מעבר לרחוב אוקספורד ולהמלצות הסטנדרטיות שכולם מכירים – בואו להעמיק ולגלות את לונדון כמו שלא הכרתם!

האזינו לפודקאסט "סקרנים בלונדון" בפלטפורמות השונות

לעמודי הפרקים השונים