השקעות באנגליה

מה הופך את אנגליה ליעד כה פופולרי בקרב משקיעים? לשאלה זו תשובות רבות.

אנגליה היא אחת מהכלכלות הוותיקות בעולם ומפגינה יציבות במגוון השווקים העשיר שלה כבר מימיו הראשונים של השוק החופשי. לכן, אין כל פלא שטווח ההזדמנויות להשקעה באנגליה הוא כה רחב.

מהבורסה מהגדולות בעולם ועד לטווח רחב של השקעות אלטרנטיבות, אקלים ההשקעות באנגליה מתאים למשקיעים מכל אורחות החיים, בטווח רחב של תקציבים ועם העדפות סיכונים מגוונות.

בכתבה זו, נבחן כמה מהאפיקים הנפוצים ביותר, על יתרונות וחסרונותיהם:

האם כדאי להיכנס להשקעות בשוק המניות הבריטי?

שוק המניות באנגליה הוא שוק דינמי ומגוון, המציע למשקיעים מגוון רחב של הזדמנויות השקעה. בורסת לונדון (LSE) היא הבורסה העיקרית באנגליה, המספקת גישה לשפע של מניות ואג"חים מחברות בטווח רחב של סקטורים.

airalo ad

עם זאת, ישנן פלטפורמות סחר רבות אחרות ידידותיות למשקיעים מגדלים שונים. משקיעים יכולים לבחור להשקיע בחברות מבוססות עם רקורד מוכח או לבחור בסטארטאפים מתפתחים עם פוטנציאל צמיחה גבוה.

פרסומת של מסעדת מזל בלונדון

שוק המניות מציע נזילות, המאפשר למשקיעים לקנות ולמכור ניירות ערך בקלות ושקיפות וליהנות מהרווחים שלהם בזמן אמת. מדובר בבורסה עם היסטוריה ארוכה של אמינות ורגולציה קפדנית, כשתנודות השוק ומדדי המחירים זמינים בכל עת בנוחות.

בעוד ששוק המניות יכול להיות תנודתי, הוא גם מציע פוטנציאל לתשואות משמעותיות, מה שהופך אותו לאופציה אטרקטיבית עבור משקיעים המעוניינים להגדיל את עושרם בטווח הארוך.

נהגוס - פרסום לרוחב

עם זאת כמו בכל השקעת הון, חשוב לקחת בחשבון את מקדם הסיכון הגבוה.

בהקשר זה חשוב לציין כי דווקא שוק הנדל"ן מציע אלטרנטיבה משמעותית לסיכונים של שוק ההון. עם ההדרכה הנכונה, ניתן להפיק מההשקעה הזו את המיטב. לתיאום שיחת ייעוץ עם מומחי נדל"ן מובילים בשוק האנגלי, ניתן להשאיר פרטים עוד היום.

השקעה בסחורות

השקעה בסחורות, כמו זהב, כסף, נפט ומוצרים חקלאיים, היא אפשרות נפוצה נוספת עבור משקיעים באנגליה. אחד מהיתרונות המשמעותיים ביותר בהשקעה בסחורות טמון בעובדה שהן חסינות למדי מפני אינפלציה ואי ודאות כלכלית.

מאפיין זה הופך אותן לבחירה פופולרית בקרב משקיעים המעוניינים לגוון את התיקים שלהם. משקיעים יכולים לסחור בסחורות באמצעות בורסות ייעודיות ופלטפורמות שונות הזמינות ברשת, עם אפשרויות החל מסחורות פיזיות ועד חוזים עתידיים וחוזי אופציות.

אופציות בינאריות

אופציות בינאריות הן אפשרות השקעה חדשה יחסית באנגליה המציעה למשקיעים להעלות ספקולציות לגבי תנועות המחירים של נכסים שונים, כגון מניות, סחורות ומטבעות.

מדובר באפיק השקעה הצובר פופולריות משמעותית, בעיקר באנגליה. למעשה, עבור משקיעים ישראלים המתעניינים באפיק זה, אנגליה עשויה להיות כתובת אידיאלית מכיוון שבישראל, אפיק השקעות זה יצא מהחוק.

הסיבה לכך טמונה ברמת הסיכון הגבוהה ביותר שלו. מדובר בהשקעה מסוכנת ולמרבה הצער, כזה המוצף בנוכלים. עם זאת, אלו מאיתנו שמוכנים לקחת סיכונים ולקבל החלטות במהירות יוכלו להפיק רווחים גבוהים מאוד.

מטבעות דיגיטליים

סצנת הקריפטו באנגליה היא מהחזקות בעולם. בשנים האחרונות, הפך האפיק הזה לפופולרי מתמיד ויצר מעמד שלם של מתעשרים חדשים.

לצד מטבעות פופולריים כמו ביטקוין ואיתריום, זמינים מטבעות עולים חדשים הטומנים בחובם פוטנציאל צמיחה כמו מטבע פאי, דוג'קוין ולייטקוין.

גם השקעות ב-NFT הפכו למבוקשות במיוחד והשוק הבריטי מציע שפע של פלטפורמות אמינות ונוחות לסחור בהן.

כמובן שגם כאן עלינו לקחת בחשבון את התנודתיות וסיכונים רגולטוריים גבוהים, מה שדורש תחקיר יסודי וייעוץ מקיף לפני כניסה לכל השקעה.

וכמובן, השקעות בנכסי נדל"ן באנגליה

אין ספק שמדובר באחת מהאפשרויות היציבות ביותר הזמינות באנגליה. השוק הבריטי מפגין יציבות יוצאת דופן שאין לה אח ורע באירופה. על אף משברים ניכרים בכלכלה, מחירי הנדל"ן בעלייה מתמדת בשוק בו הביקוש גובר ללא הפסק.

כתוצאה מכך, שיעורי התשואה באזורים מסוימים יכול להגיע עד 8%. על אף שבערים כמו לונדון עלויות הנכסים גבוהות מאוד, בערים כמו ליברפול ניתן ליהנות מנכס מניב במחיר ממוצע של 180,000 ליש"ט.

נכסים למגורים יכולים לספק הכנסה קבועה משכירות, במיוחד באזורים עם ביקוש גבוה והיצע מוגבל. נדל"ן מסחרי, כגון בנייני משרדים ושטחי מסחר, יכולים להציע תשואות שכירות גבוהות יותר, אך עשויים גם לדרוש יותר ניהול ותחזוקה. עבור משקיעים המחפשים מקור הכנסה אמין וצמיחה לטווח ארוך, מדובר באפשרות אידיאלית.

רוצה לקבל ייעוץ לכל אורך ההשקעה שלך ולאתר את הנכס המושלם עבורך? אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים כאן ונחזור אליך בהקדם עם כל המידע.