טיפים חשובים לסיור אופניים בלונדון

הייתם כבר בסיורי אוכל, גרפיטי ומוזיקה בלונדון? הלכתם כבר בעקבות הביטלס וג'ק המרטש? הגיע הזמן שתכירו את הטרנד החדש שכובש את הבירה האנגלית – סיורי אופניים (כולל קורקינטים חשמליים). המשיכו לקרוא וגלו למה גם אתם חייבים את זה לעצמכם בפעם הבאה שלכם בלונדון.

אופניים בלונדון

איפה מבקרים בסיורי אופניים בלונדון?

סיורי אופניים בלונדון (יש כמובן אופציה לבחור בקורקינט חשמלי או בכלי רכב קלים נוספים) מאפשרים לכם להכיר את המקומות המפורסמים מזווית אחרת (בניין הפרלמנט, כיכר טרפלגר, קובנט גארדן, לונדון איי ואחרים), אבל גם מקומות מיוחדים שכנראה לא תגיעו אליהם בדרך אחרת.

למשל, חנות חייטים שבה מייצרים את הפאות שאותן חובשים השופטים בבתי המשפט המקומיים, האנדרטה של החתול השחור ועוד. וכמובן שבכל מקום עוצרים להפסקה עם הסבר מפי המדריך המקומי, מה שמבטיח סיור עם ערך מוסף היסטורי ולא רק ספורטיבי.

למעשה, סיורים אלו מאפשרים לכם להכיר את לונדון באופן הכי אותנטי שאפשר, אבל מה עליכם להבטיח שהסיור יהיה גם מהנה. הנה כמה טיפים בקצרה:

טיפים לסיורי אופניים בלונדון

  • מומלץ לבצע את הסיור באמצע השבוע כדי ליהנות ממינימום עומסים של המקומיים בשבילי האופניים. שימו לב – במקומות שאין שבילי אופניים, הסיור נערך בכביש עצמו.
  • יש להיות בעלי ניסיון של רכיבה מרובה בעיר למרות שלרוב תקבלו אופניים עם הילוכים. לפחות 10 ק"מ במישור.
  • מחיר הסיור בחלק המקרים אינו כולל קסדה (נכון להיום חבישת קסדה אינה חובה בלונדון), סלסלה לאופניים (מיקום מעולה לבקבוק המים שלכם) ויש להצטייד בהם מראש.
  • ובלונדון כמו בלונדון – מומלץ לבוא עם מעיל גשם לכל צרה שלא תהיה.
  • לאכול לפני הסיור.

airalo ad