מתים על פרדי מרקיורי? חובבי מוזיקה מושבעים? נמצאים בלונדון הקיץ? הנה 3 פעילויות שלא כדאי לכם לפספס

תערוכת פריטיו האותנטיים של פרדי מרקיורי

שלושים שנה ישבו פריטים ייחודיים ואותנטים של פרדי כאבן שאין לה הופכין, אך בקרוב (4 באוגוסט עד ה-5 לספטמבר 2023), יוצאו למכירה פומבית אותם פריטים – התלבושות, צילומים, תכשיטים וריהוט שאסף פרדי במהלך חייו. רגע לפני, Sotheby's מזמינים אתכם לתערוכה והזדמנות חד פעמית להביט מקרוב בחפצים והתלבושות, אובייקטים שהיו שם בזמן אמת ושימשו את האיש והאגדה ברגעיו הגדולים.

הכניסה חופשית, אין צורך בכרטיסים או הזמנות מראש. הנה הכתובת.

מוזיאון הנדריקס והנדל – נפתח למבקרים

לפעמים מקריות בחיים מעלה תהיות ופליאה. דוגמה יפה לכך, היא העובדה שבדירתו של ג'ימי הנדריקס בלונדון, הדירה בה התגורר באמצע-סוף הסיקסטיז בימים בהם הרעיד את סצינת הרוק הבריטית, קיים קיר המפריד בינה לבין הדירה השכנה. מבלי שג'ימי ידע על כך, 200 שנה קודם לכן, התגורר בה המלחין הנודע גאורג פרידריך הנדל. הדירות הפכו למוזיאון משותף שנפתח בשנת 2016 אך עד לאחרונה, המוזיאון היה סגור כיוון ועבר שיפוץ נרחב שארך שנה וחודשיים. לאחרונה, סוף סוף המוזיאון נפתח בחזרה וזוהי ההזדמנות שלכם לבקר ולספוג את האווירה הקסומה והמוזיקלית של שתי האגדות הללו. במוזיאון מתקיימים אירועים וסשנים מוזיקליים מפעם לפעם – שווה לבדוק.

15 פאונד כרטיס בהזמנה מראש. הנה הכתובת.

אופציה מושלמת ליום מוזיקלי נפלא

גם המוזיאון וגם התערוכה ממוקמים קרובים זה לזה במרחק הליכה של עד עשר דקות האחד מהשני, בשכונת מייפייר היפה והיוקרתית. שכונה בה עובר הסיור המוזיקלי המושקע שלנו "רוק בלונדון!", סיור שמתרכז בשנות השישים והשבעים ומתחקה אחר אגדות כמו הביטלס, דיוויד בואי, ג'ימי הנדריקס, הסטונז ועוד. זהו למעשה מסע בעקבות הרגעים הגדולים של הרוק הבריטי. הצטרפו לסיור מוזיקלי שהוא חוויה – הזדמנות מושלמת ליום חוויתי לשוחרי מוזיקה ותרבות.