פעילויות אפלוליות מומלצות בליל כל הקדושים בלונדון – אטרקציות הלואין בבירה הבריטית

כמו בכל מדינה עם אוכלוסיה נוצרית גדולה, גם בלונדון חוגגים את ליל כל הקדושים בערבו של ה-31 באוקטובר. ובכן, לעבור מדלת לדלת ולאסוף ממתקים זו גם אופציה, אבל בהנחה שכבר טעמתם את העיר, בואו לגלות איזה עוד דברים גבוליים ומעניינים אפשר לעשות בה בליל החג.

אזהרת מסע לפני הכל

אם אתם או הילדים שלכם אוהבים מקומות מפחידים הרשימה הזאת בשבילכם. אם לא, הא לכם אטרקציות בלונדון שפויות יותר…

סיור בגשר לונדון וקברי לונדון שיגרום לעצמות שלכם לשקשק

סיור מודרך שמתמקד בהיסטוריה של גשר לונדון בטח לא נשמע לכם מפחיד מספיק, אבל מה תגידו אם תגלו שהסיור הזה כולל ביקור בבורות מגיפה, בשירותים ציבוריים נטושים ובתחנות כוח גרעיניות לא פעילות שמהם צצים זומבים ומפלצות? ואם אתם חושבים שלא תצרחו עד השמיים לאורך הסיור, כדאי שתרשמו כדי לראות את זה קורה…

סיור באוטובוס רוחות רפאים ברחובות לונדון

זה אולי נשמע כמו עוד סיור לילה ברחבי לונדון, אבל הסיפורים שתשמעו באוטובוס הזה יגרמו לכם לצמרמורת ויקפיאו את דמכם. ככה זה כשמתמקדים בהיסטוריה של הסיפורים העירוניים הכי קודרים שיש, עוברים ליד היעדים הידועים לשמצה ולומדים על הצד האפל של עיר הבירה הבריטית מקרוב. הכרטיסים מחכים לכם פה.

airalo ad

הצינוק האכזרי של לונדון

הצינוק של לונדון הוא שיעור ההיסטוריה הכי מפחיד שאי פעם תלמדו. אפילו התור בכניסה יגרום לעורף שלכם לסמרר, אבל זו רק ההתחלה של מה שמחכה לכם. דמויות מחופשות קמות לתחייה ומשחזרות את העבר העירוני באמצעות 10 הופעות אינטראקטיביות וחדרי בריחה מושקעים. ההיסטוריה האיומה של לונדון מעולם לא הייתה מעניינת ומבעיתה יותר. להרחבה על הצינוק.

פרסומת של מסעדת מזל בלונדון

המערות החשוכות של עולם ההרפתקאות בצ'סינגטון

המערות החשוכות של עולם ההרפתקאות בצ'סינגטון

אמנם בכל השנה יש פה מספיק אטרקציות מפחידות (כמו רכבת ההרים Dragon’s Fury וה-Vampire) אבל בליל כל הקדושים אין לכם מה לחפש בפארק הזה אם יש לכם לב חלש. רק בלילה הזה אתם יכולים לנסות את המערות הקריפיות ואטרקציות נוספות שנפתחות במיוחד, כך שהנסיעה חזור בחושך אל מרכז לונדון הולכת להיות לכם ארוכה ומרטיטה. הפיתרון אגב יכול להיות פשוט להעביר את ליל ההלואין במלון של עולם ההרפתקאות.

מסיבת המפלצות בלגולנד ווינדזור

מסיבת המפלצות בלגולנד ווינדזור

אם אתם רוצים לפנק את הילדים שלכם בליל כל הקדושים (ובינינו, בעיקר את עצמכם), למה שלא תכניסו אותם לרכב לנסיעה של שעה ללגולנד וינדזור? כאן כולם יוכלו ליהנות מפעילויות מבעיתות במיוחד לליל כל הקדושים כמו תחרות תחפושות מצמררת, שביל ההרפתקאות Brick or Treat, מסיבת מפלצות מפחידה בבית רדוף רוחות רפאים, מופע במגדלור רדוף שדים, מסיבת ריקודים עם זיקוקים שאחריה תרגישו כמו פרנקשטיין לפחות וזו רשימה חלקית בלבד…

נהגוס - פרסום לרוחב

פאבים רדופי רוחות בלונדון

בלונדון קיימים לא מעט פאבים עם סיפורי רוחות רפאים שגם אם הם בדיה, עצם הישיבה במקום עשויה לעורר בכם חלחלה. נצלו את ההלואין כדי להרים בירה או שתיים לחיי החיים ונסו כמה שרק וכלו שלא להתגרות במתים. הרחבנו על כל אחד מהפאבים הללו בכתבה הבאה.