טסים לאנגליה? ככה תבחרו כיסוי לדרכון שלכם

כל נסיעה היא חוויה אך לונדון תמיד עולה על כל דמיון. מאטרקציות בשלל סגנונות דרך הנופים ועד האווירה שוקקת החיים, הברים, מחזות הזמר, המונומנטים האדריכליים, התערוכות, המוזיאונים וההווי התוסס מבוקר עד ליל.

כאשר טסים ללונדון, חשוב להיערך מראש עם דרכון לבקרת גבולות, יציאה מישראל וכניסה לאנגליה ולאחר מכן, חזרה הביתה, רק זכרו שדרכון עשוי להינזק בטיולים שלכם ברחבי העיר, מעבר בין מטוסים, רכבות, אוטובוסים ויש גם להגן עליו מפני תנאי מזג האוויר המשתנים, חלחול של כימיקלים שונים, רטיבות, כתמים ועוד. לא נעים הרי להיתקע בביקורת הדרכונים על דרכון בלוי ועם פקיד הגירה עקום פרצוף…

דרכון וכוס קפה על שולחן שיש

על מנת לשמור היטב על הדרכון שלכם כדאי להתאים לו כיסוי איכותי שיעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולא חייבים להתפשר גם על אסתטיקה, כי ישנם דגמים מעוצבים אופנתיים להפליא.

לפניכם מספר טיפים חשובים בעת בחירת כיסוי לדרכון מעור, שישרת אתכם בכל נסיעה לחו"ל:

עמידות במקום הראשון

הדבר החשוב ביותר הוא לשמור על הדרכון שלכם בידיים טובות ואת זה ניתן להשיג באמצעות בחירה בכיסוי העשוי מחומרים שעמידים בפני רטיבות ותנאי מזג אוויר לחים ובמיוחד עור, אשר נחשב לחומר חזק ששומר על מראהו לאורך השנים ובעל תוחלת חיים ארוכה מאוד.

airalo ad

ישנם חומרים נוספים שבאים בחשבון כמו נאפה. חומר רך יותר אך עדיין בעל עמידות מרשימה, פוליאסטר וניילון וחומרים מטאליים בעלי גימור מטאלי או מאטי.

פרסומת של מסעדת מזל בלונדון

חשוב לוודא שאכן המוצר בגודל ובמידות המתאימות ושקל להכניס לתוכו את הדרכון וכן לשלוף אותו באותה הקלות במיוחד במצבים בהם אתם צריכים לבצע שליפה מהירה והחזרה מהירה.

בחרו מוצר שניתן לרכישה מחברה מוכרת ואמינה שעובדת עם מוצרי עור ומייצרת ומעצבת גם תיקים וארנקים, כך שהיא מכירה את חומרי הגלם ויודעת לעבוד עימם. כך תבטיחו שיהיה לכם פריט אמנותי אפילו ששווה לשלם עליו, שישרת אתכם בנאמנות בכל טיול ובלונדון היפה כמובן.

נהגוס - פרסום לרוחב

כיסוי או ארנק לדרכון?

ישנם כיסויים ששומרים על התעודה ומיועדים לשמירתה בלבד בצורת שרוול שקוף למחצה אליו מכניסים את הפספורט בעוד מוצרים אחרים רב תכליתיים משלבים בין ארנק דרכון ומיועדים להחזקת הפספורט ביחד עם כרטיסי אשראי או כרטיסים אחרים כמו רישיון נהיגה ואפילו תא ייעודי לכסף קטן.

במקרה זה, כדאי לוודא שיש תא עם רוכסן לצורך סגירה הרמטית ואפשר כמובן למנות את מספר התאים בשדרת התאים לפי הפריטים שברצונכם לאחסן ביחד עם הפספורט שלכם ובמיוחד מספר הכרטיסים – רישיון נהיגה, כרטיסי אשראי כרטיסי מועדון ואולי מסמכים שונים.

בכל אופן, הבחירה תלויה בעיקר אם אתם צריכים לשאת עמכם את הפספורט לכל מקום או מעדיפים דווקא שהוא יהיה עליכם רק במהלך הנסיעה.

זיהוי ייחודי לפספורט שלכם

יתרון לכיסוי פספורט טמון גם באמירה הייחודית או בעיצוב הבלתי שגרתי שבחרתם שמייחד את הדרכון שלכם ועוזר לכם לזהות אותו כשצריך. במיוחד אם אתם טסים ללונדון בטיול מאורגן וצריכים להגיש את הדרכון שלכם יחד עם עוד כמה עשרות דרכונים למדריך, או כדי לזהות אותו בין כל הפריטים שיש בתיקכם.

כך או כך, תוכלו לבחור עיצוב שאתם אוהבים, בגוונים אליהם אתם מתחברים, אולי הדפסים גראפיים ססגוניים או עיצוב מאופק וסולידי יותר בגוון אחיד…