חבילת ממתקים בהפתעה מכל מיני מדינות בעולם – עד הבית

מה אם היינו אומרים לכם שמהיום, בכל חודש, אתם מקבלים מאיתנו חבילה של ממתקים כל פעם ממדינה אחרת בעולם בהפתעה?

אז שמעו סיפור.

בשלהי אוגוסט 2020 (קורונה וזה…) כשהבנו שחו"ל הופכת לחלום רחוק, גילינו שירות גאוני. אתר שנקרא Universal Yums ("ממתקים עולמיים" או משהו כזה…) שכל חודש שולח למי שנרשם חבילה בהפתעה.

עברנו על האתר והוא פשוט מקסים, המון גרפיקה ואנימציה, היסטוריה של המדינות מהן נשלחו כבר חבילות (האחרונה היתה באוגוסט ממצריים, תאילנד ביולי, אנגליה במאי, פיליפינים באפריל ועוד.

הצצנו בעמוד של החבילות שבאתר והיו שם 3 אפשרויות:

airalo ad
  • חבילה של 6 ממתקים ב-14 דולר (יאם) ובתוכה גם חוברת 12 עמודים עם שחקים וטריוויה.
  • חבילה עם 12 ממתקים ב-23 דולר (יאם יאם) ובתוכה גם חוברת 16 עמודים + מתכונים.
  • חבילה מטורפת (סופר יאם) של 20 ממתקים ב-36 דולר ובתוכה גם חוברת 16 עמודים + מתכונים.

התגברנו על הדחף להגדיל והסתפקנו בחבילה האמצעית, הוספנו עוד כמה דולרים על המשלוח (בכל זאת בחרנו לחיות בארץ הקודש) והמתנו.

פרסומת של מסעדת מזל בלונדון

ב-15 בספטמבר קיבלנו מייל שהחבילה שלנו בדרך ואתמול בשעה טובה היא סוף סוך הגיעה.כינסנו את הילדים והתחלנו בפתיחה החגיגית של החבילה. הפעם הממתקים הגיעו מ……קולומביה. קיבלנו משם מגוון של ממתקים וחטיפים, מתוקים ומלוחים. חוברת ממש מעניינת ומפורטת (צירפתי תמונות) עם משחקים, מתכונים, תחרויות ודירוגים (שמתפרסמים באתר, כרגע אגב, במקום הראשון העולמי נמצאת חבילה של סוכריות גומי פינגוונים בטעמי פירות, נפלאים).

כל 12 הממתקים
כל 12 הממתקים

בחבילה היו דברים סופר מעניינים, הפינגווינים היו להיט, וופל קוקוס נהדרררר, חטיף בטעם בייקון מעט יבשושי אבל עדיין מעניין, סוכריות על מקל בטעם פסיפלורה ועוד ועוד (מצורפים צילומים של כל עמודי החוברת).

נהגוס - פרסום לרוחב

כדי שהתענוג לא יגמר מהר אנחנו פותחים כל יום 1-2 חדשים…

אגב, הסגר/בידוד הפיח בנו רעיונות חדשים להעביר את הזמן ועל הדרך אנחנו גם מראים לילדים סרטונים על המדינה הנבחרת (כאמור, קולומביה), מבשלים אוכל קולומביאני לארוחות ערב מדי פעם, מספרים להם סיפורים על התרבות וההווי במדינה וכשזה משולב בממתקים, זה הופך את כל העניין להרבה יותר כיפי ומעניין בשבילם!

החבילות הנוספות שקיבלנו

שאלות ותשובות

מה זה השירות הזה של החבילות ממתקים עד הבית?

חברת Universal Yums שולחת לכם קופסת חטיפים וממתקים ממדינה שונה מדי חודש. רוב הממתקים שהם בוחרים טעימים, ייחודיים וברוב המקרים בלתי אפשרי למצוא אותם בישראל. כל חבילה מגיעה גם עם ספר הדרכה אינטראקטיבי (מושלם לילדים) כולל טריוויה, משחקים, מתכונים, תרבות ועוד…

מה יש בחבילות?

זה תלוי לאן "טסים" החודש…
כשמדינה חובבת שוקולד כמו הולנד נבחרת, תמצאו בארגז שלכם פטריות אגוזי לוז שמנת וופלים מכוסים שוקולד. קופסה מתאילנד לעומתה עשויה להכיל חטיף אצות מטוגנות בטעם אננס חריף.
לא משנה באיזו מדינה מדובר, תמיד תמצאו בחבילות מגוון חטיפים מתוקים ומלוחים, כולם עם טעמים ותבלינים ייחודיים. ב-Universal Yums מסבירים מדוע הם בחרו בכל חטיף בחוברת המגניבה המורפת לכל חבילה כדי שתוכלו ללמוד עוד על הטעמים החדשים.

לאן בעולם החבילות מגיעות?

נכון לאוקטובר 2020, החבילות ממתקים נשלחות לארה"ב, קנדה, אוסטרליה, בריטניה וישראל.

הממתקים טעימים?

ובכן, זה תלוי כי לכל אחד טעם אישי. יש כאלה שעפים על חבילה מסויימת ואחרים שפחות מתחברים. מה שבטוח הוא שכל חודש אתם הולכים לקבל הפתעה חדשה. אפשר להזמין את החבילות פה או להיכנס ולקרוא עוד על החוויה שלנו בפוסט…