תערוכת הפילים ברחבי לונדון ובכיכר הדוכס מיורק Duke of York Square

עדר של 50 פילים בעבודת יד ובגודל טבעי ״הופיעו״ להם בכמה נקודות בשכונת צ׳לסי בלונדון, כשהפילים עשויים לא מעץ אלא משיח בשם לנטנה ססגונית, שנחשב למין פולש שמסכן בעלי חיים רבים ומפחית את המגוון הביולוגי של אזורים שלמים באסיה. הם הגיעו לצ׳לסי אחרי ביקור קצר באזור ארמון בקינגהאם, וחוזרים השבוע לאזור ויהיו בגרין פארק ובפארק סנט ג׳יימס עד ל-23 ביולי.

עדר פילים על הדשא

מיצג הפילים, שהכנתו לקחה חמש שנים, נעשו כחלק מפרויקט שנועד להעלות מודעות לקמפיין בשם CoExistence שהוא קמפיין לגיוס כספים לפרויקט שימור עדרי פילים באסיה בשם Elephant Family, ששם לעצמו דגש לאפשר לאנשים ופילים לחיות בשלווה זה לצד זה.

2 פילים מלחכים עשב
2 פילים מלחכים עשב

בדומה לפילים של גילי ומארק, גם בפרויקט הזה כל פסל לנטנה כזה נוצר בהשראת פיל בר אמיתי שחי לצד כל אחד מהיוצרים שהשתתפו בפרויקט, כולם מקהילת ילידים בהודו, שמתקיימת לצד אוכלוסיית פילים, ועושה מאמצים לאזן את הטבע באזור ולשמר מינים נכחדים.

עדר הפילים - מבט מרחוק

28 מתוך הפילים הוצבו באזור הכיכר הנפלאה של הדוכס מיורק (Duke of York Square), הסמוכה לאחד מהשווקים האהובים עלי בלונדון הנושא את אותו השם, ולגלריית סאצ׳י. בשבת האחרונה והשמשית האווירה בשכונה האהובה היתה כמעט של פסטיבל, למרות שהקורונה לא חדלה לחלוטין מלהזכיר לנו את קיומה המבאס. השוק בשכונה, שהוא הפייבוריט האישי שלי, היה נהדר ושוקק מתמיד, ואפילו שווה עוד יותר מאז המעבר שלו לרחבה הגדולה שמחוץ לגלריה האהובה.

מקומות לינה מומלצים באיזור Duke of York Square

יוקרתיים / תקציב גבוה:

תקציב בינוני:

המומלצים ביותר מבין הזולים באיזור:

עוד באיזור צ׳לסי

גלריית סאצ׳י, המדרחוב של כיכר דוק אוף יורק, רחוב הקניות המושקע King’s Road ופארק באטרסיוזה לא הכל. יש עוד המון לעשות ולאכול בצ'לסי.

airalo ad

פרסומת של מסעדת מזל בלונדון