שכונות מגניבות בלונדון

לונדון מלאה בשכונות מגניבות והבחירה ביניהן קשה. לכל אחת משכונות העיר יש אופי ייחודי משלה, כך שהיא מתאימה לטיפוסים מסוימים של תיירים. חלק מהשכונות ידועות הודות לסצנה התרבותית שלהן, חלקן הודות לחיי הלילה התוססים, חלקן הודות לאווירה ההיפסטרית הצעירה וחלקן הודות לשפע האמנים שיוצרים בהן – מה שאומר שהכל תלוי בכם ובהעדפות שלכם.

׳קומונה׳ של היפים בשכונת שורדיץ׳ במזרח לונדון. Nomadic Gardens
׳קומונה׳ של היפים בשכונת שורדיץ׳ במזרח לונדון. Nomadic Gardens

דוגמה לשכונה שרבים מחשיבים ׳מגניבה׳ היא שורדיץ׳, שכונה תוססת עם אנרגיה יצירתית והמון אמנות רחוב שכמעט תמיד תופיע ברשימת השכונות המגניבות באירופה ובעולם כולו. אתם מוזמנים גם להצטרף אלי לסיור יחודי בשכונה הזו שמשלב אוכל ואמנות רחוב.

שכונה נוספת שנחשבת מגניבה ואהובה עלי במיוחד היא בריקסטון, שכונה מיוחדת באווירה אפריקנית-קריבית עם המון היסטוריה ואוכל אקזוטי וצבעוני, לצד מוזיקת רגאיי והמון אווירה (מה שכן, מומלץ לעשות שיעורי בית כדי להבין מראש איפה בבריקסטון כדאי לבקר לפני שמגיעים, או פשוט לקחת סיור איתי, ואז אקח אתכם למקומות הכי שווים ומעניינים בשכונה המיוחדת הזו).

שכונה באווירה אפרו-קריבית שמחה וצבעונית. מתחם פופ בריקסטון
שכונה באווירה אפרו-קריבית שמחה וצבעונית. מתחם פופ בריקסטון

קמדן נחשבה גם היא במשך שנים לאחת מהשכונות הצבעוניות והמגניבות של לונדון. אמנם כיום היא שורצת בתיירים, אך עדיין מדובר בשכונה מיוחדת וצבעונית, שאם לא ביקרתם בה מעולם אני ממליץ מאוד להגיע אליה באחד מימות השבוע, מומלץ לא בשבתות או ימי ראשון כי עלול להיות עמוס במיוחד, ומומלץ לאכול את הארפה הונצואלית (Arepa).

אם יש דבר שלא חסר בלונדון זה שכונות מגניבות. רחוב בריק ליין
אם יש דבר שלא חסר בלונדון זה שכונות מגניבות. רחוב בריק ליין

שכונות מגניבות נוספות ששווה לשים אליהם לב: לונדון פילדז, האקני וויק, דלסטון, אנג׳ל, נוטינג היל וברמונדזי. למי שמחפשים יותר ׳שיק׳ וסטייל יוקרתי, אי אפשר שלא להמליץ דווקא על צ׳לסי, קנזינגטון, מייפייר וכמובן סוהו.

airalo ad

עוד על שכונות מגניבות בלונדון

פרסומת של מסעדת מזל בלונדון