הצינוק של לונדון – אטרקציית תיאטרון מסמרת שיער

אם אתם או הילדים שלכם חובבי תיאטרון שלא מתנגדים לשמוע סיפור היסטורי טוב ויכולים להתמודד עם קצת אימה – האטרקציה הזו תתאים לכם בול.

לא, לא מדובר במבוך אימה או ברכבת שדים מסועפת אלא בחוויית תיאטרון ייחודית שיהיה לכם קשה להשיג בכל מקום אחר, גם לא בתיאטראות הגדולים ביותר של לונדון.

הפתיחה של הדנג'ן של לונדון - הצינוק

המיקום של האטרקציה מרכזי וקל מאוד להגיע אליה. הקרבה שלו לאטרקציות המוכרות יותר של העיר כמו האקווריום, הגלגל הענק, הביג בן והרפתקאת שרק רק הופכים אותו לאטרקציית חובה לכל מי שכוחו הנפשי במותניו.

כרטיסים ניתן למצוא כאן.

מה יש בצינוק של לונדון?

על השולחן, מדובר בהצגה היסטורית שמציגה לקהל הצופים את ההיסטוריה של לונדון ובכך את ההיסטוריה של בריטניה כולה. נשמע סטנדרטי וקצת משעמם נכון? אז זהו, שכאן יש טוויסט. ב"צינוק של לונדון" תיחשפו להיסטוריה של העיר דרך הזוועות שהיו בה, דרך הסיפורים מסמרי השיער והפחות סימפטיים שקרו ברחובות לונדון.

airalo ad
שופט בצינוק של לונדון

ההצגה חולשת על ההיסטוריה של העיר החל מהמאה ה-18 ושלטונו של המלך הנרי השמיני ועד לרוצחים הסדרתיים המפורסמים שהטילו אימה על העיר. על מנת להפחיד אתכם כמה שיותר צוות השחקנים ייעזר בכמה אביזרים מסמרי שיער כמו ראשים כרותים העשויים שעווה, השפרצות מים לא צפויות, שחזורים של מכשירי עינויים קדומים ועוד.

פרסומת של מסעדת מזל בלונדון

מתחם ה"צינוק" מחולק לכמה חדרים (וגם חדרי בריחה קונספטואליים) וכל חדר מוקדש לנושא, אדם או תקופה מסוימת. בכל חלל תפגשו שחקן אחד או מספר שחקנים שיספרו לכם את ההיסטוריה מסמרת השיער שלא תמיד נעים לשמוע, תוך שהם משלבים במופע הומור, פעילות עם הקהל ומספר הפתעות שלא נהרוס לכם אותן. כמובן שכל חדר מעוצב בהתאם לתקופה אותה הוא מייצג, התלבושות הן אותנטיות והוכנו בהתאם למיקומם ההיסטורי ועוד. אם לא היינו אומרים לכם שמדובר בחדר הצגות לא הייתם מאמינים, קל מאוד להתמסר לאשליה הודות לעיצוב המדויק של אנשי התיאטרון.

למי ההצגה מתאימה?

כצפוי, כל ההצגה נעשית בשפה האנגלית ואין אפשרויות לתרגום עקב המגע הקרוב של השחקנים עם הקהל, לכן אם אין לכם הבנה טובה של השפה האנגלית אולי כדאי לוותר על האטרקציה. המלל של השחקנים הוא חצי מהסיפור, ובמידה ואתם לא מבינים אותם החוויה יכולה להיפגם. האטרקציה הזו יכולה להתאים לילדים גדולים יחסית שמבינים אנגלית ולא יפחדו בקלות. הכניסה אמנם מותרת לילדים מכל הגילאים אך אנחנו ממליצים לחשוב טוב האם הילדים שלכם יוכלו להנות מהחוויה.

נהגוס - פרסום לרוחב

היכן רוכשים כרטיסים וכמה זה יעלה לי?

ניתן להגיע לתיאטרון ללא הזמנת כרטיסים מראש, אך אנחנו ממליצים לכם להימנע מכך בשל הפופולאריות של המקום. תוכלו להזמין כרטיסים כאן מבעוד מועד לזמן שנוח לכם דרך האתר הרשמי של התיאטרון או באתרי אטרקציות שונים. חשוב לדעת כי אם תסמכו על רכישת כרטיסים במקום יכול להיות שתצאו בידיים ריקות, כך שכדאי לחסוך את כאב הלב ולדאוג לעצמכם למקום בחוויה.

כרטיס כניסה למבוגר, כלומר אדם מעל גיל 16, עומד על כ-25 פאונד בעוד שמחיר כרטיס הילד עומד על כ-20 פאונד. ילדים מגיל שנתיים ומטה יכולים להיכנס אל התיאטרון ללא תשלום. במידה ואתם מתכננים להגיע לתיאטרון, אנחנו ממליצים לכם להשאיר את החפצים יקרי הערך שלכם במלון כי חלק מההופעות כוללות מים ופעילויות שונות שדורשות תזוזה מסיבית ואתם לא רוצים שפריט חשוב ייהרס לכם או יפגע. כדאי לדעת כי ישנה שמירת חפצים בתוך התיאטרון בה תוכלו להפקיד את התיק שלכם עד לסוף ההופעה.

ההופעה נמשכת כשעה וחצי-שעתיים, כך שכדאי להתכונן לכך. אנחנו ממליצים לכם להתפנות, לשתות מים ולאכול משהו לפני ההופעה על מנת שתוכלו להיות הכי מרוכזים שיש ולהיות ערניים לכל דבר מפחיד שעלול להגיע לכיוונכם.

התיאטרון המיוחד הזה נמצא במיקום שווה במיוחד, בצמוד לאטרקציות תיירותיות אחרות. במידה ואתם רוצים לארגן לעצמכם יום של פעילויות שוות שאי אפשר לעשות בשום מקום אחר אתם חייבים לכלול את "הצינוק של לונדון" בתוכניות שלכם. כדאי לדעת שישנה אפשרות לרכוש כרטיס משולב, כזה שיאפשר לכם להיכנס לכמה אטרקציות באותו יום, והוא מוצע למכירה במחיר ששווה את החוויה. עשינו לכם חשק לפחד קצת?