נוודות דיגיטלית בלונדון – עיר אולטימטיבית לחופשה ועבודה מרחוק

לונדון היא לא רק מרכז בינלאומי מוביל לעסקים, פיננסים, טכנולוגיה ושירותים, אלא שגם הרבה מהחברות המובילות בעולם מחזיקות בה משרדים. יחד עם אינטרנט יציב וחללי עבודה מפנקים (תרבות חללי העבודה מאוד מפותחת כאן), לצד תרבות בינלאומית ועובדים מכל העולם, לונדון עשויה להיות ממש גן עדן לנוודים דיגיטליים.

עבודה בתוך חלל עבודה משותף

לצד טרקליני עסקים, בתי קפה, ואינספור פאבים בהם תוכלו לשבת ולעבוד, ברחבי לונדון פזורים מספר מקומות מומלצים לעבודה מרחוק, חלקם בשכונות הכי מגניבות בעיר, ביניהם Work.Life בקמדן, Huckletree בשורדיץ׳ (אזור שבו תמצאו המון חברות סטארט-אפ ואווירה צעירה ותוססת), Uncommon באיזלינגטון התוססת, The Clubhouse בשכונת מייפייר המפונפנת במרכז העיר, ו-WeWork כמובן, שמציעים בין השאר בירה חופשי בחלק מחללי העבודה המשותפים שלהם, מה רע?

את מהירות האינטרנט תוכלו תמיד לבדוק באמצעות האתר SpeedCheck. בדיקה באתר הזה תגלה לכם את יציבות הקו, מהירות ההורדה הממוצעת וגם את גם את מהירות העלאה, זה אגב, משהו שכדאי לקחת בחשבון כששוקלים לעבוד באנגליה בכלל ובלונדון בפרט, שכן מהירויות ההעלאה בבריטניה נחשבות לנמוכות יחסית כאשר לא מתבססים על סיב מהיר.

אגב, אפשרות נפוצה נוספת היא הסתמכות על האינטרנט הסלולרי כאשר מעלים חומר (למשל, שולחים קבצים), רק חשוב לוודא שיש לנו חבילה נכונה, שלא מוגבלת בנפח התעבורה.

נוודים ידיגטליים עובדים בתוך חלל עבודה משותף הלונדון
נוודים ידיגטליים עובדים בתוך חלל עבודה משותף בלונדון

לגבי אינטרנט סלולרי, בחירת החברה/ספק הסלולרי שלכם תלוי בצרכים ובתקציב שלכם. למשל Three היא חברה שמציעה חבילות משתלמות למי שרוצים נפח גלישה בלתי מוגבל, אך האות עשויה להתחלש בשכונות מרוחקות ממרכז העיר.

airalo ad

לעומתם, חברות כמו Vodafone ו-EE מציעות לרוב ביצועי אינטרנט יציבים ותמיכה בדור חמישי. יש עוד מספר חברות פופולריות ברחבי הממלכה לאינטרנט סלולרי, אך אלו החברות שיש לי איתן ניסיון יחסית חיובי, לכן אני מעדיף להמליץ עליהן קודם (אני אישית עובד עם Vodafone כספק אינטרנט סלולרי, ודי מרוצה).

פרסומת של מסעדת מזל בלונדון

לגבי המלון בו תשהו (או דירה), חשוב מאוד לערוך בדיקה מקדימה ולקרוא את ביקורות המבקרים במלון לגבי מהירות האינטרנט במלון/דירה. ממליץ לכם לסנן דווקא לפי הביקורות השליליות תחילה ולראות אם יש התייחסות לנושא הרשת.

קישורים שימושיים לנוודים דיגיטליים בלונדון

נהגוס - פרסום לרוחב