סקירה מעמיקה: האקווריום של לונדון (Sea Life London Aquarium)

האקווריום של לונדון (שנקרא פה SEA LIFE Centre London Aquarium) הוא אטרקצייה תיירותית שממוקמת צמוד ללונדון איי ולאטרקציות נוספות כגון הצינוק על הגדה הדרומית של נהר התמזה במרכז לונדון.

האקווריום של לונדון עם לוגו

באקווריום של לונדון יש תצוגות של דגי ים ודגי מים מתוקים. הן מאיזור הממלכה והן דגים טרופיים, כרישים, צבים ושונית אלמוגים בה חיים אלפי יצורים כולל צלופחים, אלמוגים, שושנאים, לובסטרים, כרישי נמר וכמובן, המהגר הלספסי, הזהרון, שבשנים האחרונות הפך להיות דג נפוץ הרבה יותר ואקזוטי הרבה פחות. יש גם הרצאות מעניינות של מומחים, כמו גם מופעים והאכלות שבהם מבקרים לומדים על מינים בסכנת הכחדה מרחבי העולם.

התצוגות השונות שיש באקווריום של לונדון

אחת התצוגות המעניינות כאן היא למעשה מנהרה תת מימית ארוכה שקופה ובה תוכלו לראות שוחים מעליכם ומצדדיכם כרישים, דגיגונים וצבי ים. עוד תמצאו כאן תצוגת פינגווינים באיזור קפוא, וזו אולי הנקודה הקרה ביותר בבריטניה.

לאורך המסלולים השונים באקווריום של לונדון יש מסכי מגע ענקיים, הדמיות שונות מאפשרות לילדים ללמוד על שימור ימי באמצעות משחקים וחידונים ומדי פעם תפגשו גם אלמוגים בגודל אנושי – אלו מדענים מחופשים שיכולים להסביר לילדים את כל מה שלא ברור להם. חוץ מזה יש כאן מופעי צלילה ובריכות אליהן ניתן להיכנס ולשכשך.

האם באקווריום של לונדון יש פינגווינים?

כן! הפינגווין פוינט היא תערוכה שנפתחה בשנת 2017 ויש בה מושבה של פינגוויני הומבולדט דרום אמריקאיים. לפינגווין פוינט יש שלושה חלקים, קו חוף סלעי עם חלונות גדולים, אזור חשוך ומנהרת צפייה תת-ימית.

airalo ad

כמה זמן אפשר להישאר באקווריום?

אתם יכולים להישאר כמה שאתה רוצים במתחם אבל קחו בחשבון שבסביבות השעות 12:00 ו-14:00 בכל יום חול יש זרם עצום של ילדי בית ספר שמבקרים במקום ואז הדוחק עצום ולכן כדאי לתכנן את הביקור לפני או אחרי שעות אלו.

פרסומת של מסעדת מזל בלונדון
תצוגה באקווריום של לונדון

כמה זמן נערכים הסיורים באקווריום של לונדון?

יש כל מיני סיורים וסוגי כרטיסים שונים. לכל אחד דגשים משלו וכל אחד באורך אחר.

האם האקווריום של לונדון מתאים לנכים? האם הוא נגיש?

כן. הכל מפורט בלינק הזה.

נהגוס - פרסום לרוחב

כמה עולים כרטיסים לאקווריום של לונדון?

יש כל מיני סוגי כרטיסים וסיורים. הנה כל האפשרויות והמחירים שעומדים לרשותכם.

האם זה אתי לבלות באקווריום של לונדון?

לדעתנו כן. החברה שמפעילה את SEA LIFE שואפת לשמר ולהגן על כל החיים בים והם עושים זאת על ידי סיורים חינוכיים, מופעי האכלה וקמפיינים שונים. הם עובדים קשה כדי לעזור להפחית את האיומים העומדים בפני הימים שלנו כיום, כגון שינויי אקלים, זיהום פלסטיק וניהול כושל של דיג ולכן כל כניסה לאטרקציה הזו עוזרת ותומכת במאמצים שלהם.

מידע נוסף

שאלות ותשובות

כמה זמן לשריין לסיור באקווריום עולם הים של לונדון?

אפשר לבלות שעות במקום הזה! אם אתם מבקרים עם ילדים קטנים או שאתם רוצים לוודא שהם לא ישתעממו, כדאי להגיע בימי חול רגילים (לא במהלך חופשות בית הספר). האקווריום פתוח כל השנה למעט חג המולד ועוד כמה ימי חג ולכן כדאי לבדוק האם הוא פתוח בזמן הביקור שלכם בלונדון ולהזמין כרטיסים כאן. מומלץ דבר ראשון להגיע אל איזור הפינגווינים והמנהרה התת-מימית, לאחר מכן לבלות בשונית האלמוגים, לגעת בכרישים ובצבים או לחקור את ממלכת הכרישים.

האם האקווריום של לונדון נמצא במתחם מקורה?

כן, אפשר לבקר ב-SEA LIFE בכל מזג אוויר.

איפה ניתן לרכוש כרטיסים לאקווריום של לונדון?

ניתן להזמין כרטיסים כאן לאקווריום ויש גם כמה אופציות לכרטיסים משולבים שכוללים אטרקציות נוספות.