יותר מ-5,000 דליקטסים מאיטליה: מתחם האוכל האיטלקי Eataly בלונדון

אחרי שלוש שנים של תכנונים, באפריל השנה נפתח סוף סוף הסניף הלונדוני של מתחם האוכל והדליקטסים האיטלקי Eataly שכולל שתי קומות שבהן יותר מ-5,000 מוצרים, 2,000 יינות, ארבע מסעדות ושני ברים.

הבר בקומה התחתונה של מתחם Eataly
הבר בקומה התחתונה של מתחם Eataly

ראו הוזהרתם: אם אתם סובלים מ-FOMO (חששא פספסא) המקום הזה מאתגר משהו. אנחנו הלונדונים כבר די מורגלים לטירוף מהסוג הזה עם כל מתחמי האוכל שלנו, ועדיין קשה לטייל במקום הזה ולא לרצות לקחת הביתה 80% מהדברים.

מימין קינוח שוקולד שקצת איכזב. משמאל פסטה טרייה
מימין קינוח שוקולד שקצת איכזב. משמאל פסטה טרייה

המתחם, שנפתח בסיטי של לונדון, בצמוד לתחנת Liverpool Street, כולל מבחר מפנק של תפנוקים מארץ המגף: פסטות טריות ויבשות, פיצות, מאפים, קינוחים, נקניקים, גבינות, רטבים, משקאות, יינות, פירות וירקות, שוקולדים, קפה, בשר טרי, שרקוטרי, מעדנים, תבשילים, מרקים ועוד.

בקומה הראשונה תמצאו בעיקר בית קפה, מאפיה, בר ואת אגף השוקולדים והממתקים. בקומה השניה נמצאים רוב המדפים האינסופיים של המוצרים השונים מאיטליה, באגפים שונים, לצד שתי מסעדות, פיצריה, אגף פירות וירקות, קצביית ענק, אגף יין בלתי נגמר ועוד כמה הפתעות.

עוד במתחם האיטלקי

רשת מתחמי הענק, שייסד איש העסקים אוסקר פארינטי, כוללת כיום יותר מ-40 סניפים ברחבי העולם, בין השאר בערים כמו מוסקבה, טוקיו, ניו-יורק, לוס אנג׳לס, מינכן ועוד. לרשת חמישה סניפים ביפן, 13 סניפים באיטליה, ושמונה בארה״ב (יצא לי להיות גם במתחם שלהם בפילדלפיה, ועפתי).

airalo ad

למעשה, זה מפתיע שרק עכשיו הם מגיעים אל לונדון, עיר שמלבד היותה מעצמת מתחמי אוכל מפחידה, היא גם בית למאות אלפי איטלקים וסיציליאנים חביבים ובעלי תשוקה לאוכל, אבל מוטב מאוחר מאשר לעולם לא 🙂

פרסומת של מסעדת מזל בלונדון

אתם חייבים לקרוא: