סקירת מלון: Thistle Piccadilly מלון משתלם ונוח במרכז לונדון

אחת מהשאלות שאני כל הזמן נשאל על ידי אנשים שמתכננים להגיע ללונדון, היא המלצה על מלון במיקום נוח, אבל שלא יהיה יקר להחריד. לכאורה מדובר במדע בדיוני כי בעיר מבוקשת ולא זולה (יחסית לשאר אירופה) כמו לונדון, מלון במיקום מרכזי אמור להיות יקר להחריד, או עם חדרים מזעריים/פשוט להחריד.

כשרוצים למצוא את ה״איזון״ בין מלון סביר/נוח לבין מיקום מצויין, כאן מתחילה הבעיה. אבל הנה, לפעמים יש מציאות ותגליות טובות.

מלון-Thistle-Piccadilly-משמאל-ליד-כיכר-לסטר
מלון Thistle Piccadilly (משמאל) ליד כיכר לסטר

מלון טיסל פיקדילי (שנקרא גם Every Hotel Piccadilly) הוא מהמלונות היחסית נדירים, שמציעים את ה׳שילוש הקדוש׳: מיקום מרכזי מאוד, מחיר הוגן ותמורה טובה. מדובר במלון ארבעה כוכבים שנמצא ממש במרכז העניינים, מרחק של 2-3 דקות הליכה מכיכר פיקדילי, לסטר סקוור, סוהו וצ׳יינה טאון.

לא מדובר במלון פאר, אבל באופציה טובה בהחלט לזוגות, חברים או משפחות שמחפשים מצד אחד מלון נוח במיקום מרכזי מאוד שמאפשר לחקור את מרכז לונדון רגלית, ומצד שני לא ׳להתכלב׳. המלון בנוי בסגנון ויקטוריאני, עם ריהוט קלאסי (יש שיגידו אפילו מיושן במקצת), חדרים בגודל קטן-בינוני (אבל עדיין סביר ביחס למרכז לונדון, לא זעירים כמו של Z-Hotel בשורדיץ' למשל), אבל הכי חשוב, לוקיישן לוקיישן לוקיישן 🙂

נהגוס - פרסום לרוחב

המיקום של המלון הזה היא נקודת החוזק שלו. במרחק דקת הליכה ממש מכיכר לאסטר שבמרכז-של-המרכז של לונדון (ממש צמוד לתיאטרון Prince of Wales, היכן שמוצג המיוזיקל הנפלא Book of Mormon), מטר וחצי מהשער שמוביל לצ׳יינה טאון ואז לסוהו, ומספר דקות הליכה בלבד מקובנט גרדן, כיכר פיקדילי, סוהו ושאר חלקיה של מרכז לונדון. בנוסף, הקרבה למספר תחנות רכבת תחתית הופך את המיקום לנוח במיוחד גם עבור מי שרוצים קצת לצאת מהמרכז (דבר שאני תמיד ממליץ לעשות).

כמובן שהמחיר ללילה תלוי בעונה שבה תבחרו להגיע, בזמינות החדרים ובכמה מראש תסגרו. ההמלצה שלי היא תמיד לסגור מלונות בלונדון כמה שיותר זמן מראש ולא לחכות לרגע האחרון. לכן, אני ממליץ לפני שעושים מחקר על מלונות משתלמים בלונדון, קודם כל לנסות לבדוק את הזמינות והמחירים במלון הזה. וסתם בשביל הקוריוז, בינואר 2019 לקחנו שם חדר במחיר של 100 פאונד ללילה (!).