שווקים בלונדון

לונדון תמיד היתה מעצמת שווקים, לצד מעצמת קניות באופן כללי. כיום פועלים רק במרכז לונדון עשרות שווקים שונים, ומאז מהפכת הקולינריה של לונדון שהחלה בסביבות 2010 היום יותר מתמיד השווקים של לונדון מהווים לא רק מקום נהדר לקנות בו דברים מגניבים, אלא גם מקום נהדר לאכול בו אוכל רחוב מושקע, מעניין ואקזוטי מכל קצוות העולם.

דוכן ופלים בלגים מושקעים עם תוספות מגוונות בשוק מלטבי

דוכן ופלים בלגים מושקעים עם תוספות מגוונות בשוק מלטבי

ביקור בשווקים בלונדון מאפשרים להיוודע לתרבות השוליים של העיר ולהכיר את התרבות האורבנית האמיתית, הן בתחום האופנה, הן בתחום העתיקות, הן בתחום הקולינריה והן בתחומים נוספים. השווקים של לונדון מאפשרים לצאת למסע קניות זול, ליהנות מפריטים אותנטיים ולשכוח לרגע מהמולת העיר. ובמילים אחרות – להרגיש בכפר קטן למרות שמדובר באחת הערים הסואנות והמודרניות בעולם.

כמעט בכל האזורים העירוניים של לונדון יש שוק כזה או אחר – מה שמאפשר לכל אחד ואחת למצוא את השוק המתאים עבורו בהתאם להעדפות האישיות שלו.

אוכל טוב לצד אמנות ועתיקות. שוק ספיטלפילדס הישן

אוכל טוב לצד אמנות ועתיקות. שוק ספיטלפילדס הישן

אני ממליץ לעבור על הכתבה שלי ב׳הארץ׳ שבה אני מספר על השווקים האהובים עלי בלונדון, תוך דגש על מה שווה לאכול בכל אחד ואחד מהם.

אם אתם רוצים לחוות את השווקים המגניבים בעיר ביחד איתי, אני מדריך סיורים ייחודיים בשווקים הכי שווים ומיוחדים בעיר, אז הצטרפו אלי וגלו את הלב הפועם של הסצנה הקולינרית של לונדון!

לכל הפוסטים שלי על שווקים בלונדון

שתפו את זה